Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksts "Staburags"

Adrese: Lāčplēša iela 4, Aizkraukle, LV-5101.

Izdevējs:
SIA "Staburags".

Iznāk kopš 1967. gada 2. aprīļa.

Reģistrācijas nr.
LV 48703000531.

Konta nr.
LV 15UNLA0035900467223.
AS "SEB banka"

Interneta portāl
s: www.staburags.lv.

Laikraksts iznāk otrdienās un piektdienās.

Redakcijas tālr.: 651 22077; 22001512.

Reklāmas nodaļas tālr.: 651 22077; 29424616; e-pasts: aka@staburags.lv.

Par reklāmas saturu atbild tās iesniedzējs.


E-pasts: online@staburags.lv

Redakcija
Agita Grīnvalde-Iruka
Laikraksta "Staburags" galvenā redaktore 65 122 077
26 544 160
agita@staburags.lv
Ināra Sudare Lapu redaktore, galv. red. vietn. 65 122 077
29 759 960
inara@staburags.lv
Guna Mikasenoka
Portāla redaktore, galv. red. vietn. 65 122 077
22 001 512
guna@staburags.lv
Irēna Nagle Datormaketētāja 65 122 077
29 424 616
irena.n@staburags.lv
Evita Apiņa
Reportiere 65 122 077
22 001 512
evita@staburags.lv
Ginta Grincēviča
Reportiere
22 001 512 ginta@staburags.lv











Sandra Pumpure Reportiere 65 122 077
22 001 512
sandra@staburags.lv
Elita Brovacka
Reportiere
65 122 077
22 305 633
elita@staburags.lv
Imants Kaziļuns Reportieris 65 122 077
22 001 512
imants@staburags.lv
Iveta Skaba
Korektore
65 122 077
29 424 616
aka@staburags.lv
Silvija Karpoviča Reklāmas nodaļas vadītāja 65 122 077
29 150 272
silvija.k@staburags.lv
Solveiga Ivanova Pārdošanas nodaļas vadītāja 65 122 077
29 150 272
solveiga@staburags.lv
Karīna Žiško Administratore 65 122 077
29 424 616
aka@staburags.lv