Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AT piedzen vairāk nekā 122 000 latu par labu "Piena ceļam" strīdā par piena piegādes parādu 1

Augstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta par labu lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai "Piena ceļš" no SIA "P11" (iepriekš "Piena un maizes nams "Daugava"") piedzina 122 153 latu strīdā par piena piegādes parādu.

Kā aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja, tāpat tika noraidīta atbildētāju pretprasība par zaudējumu piedziņu 154 355 latu apmērā un atcelts prasības nodrošinājums.

Pilns tiesas spriedums tiks sastādīts 7.februārī. To varēs pārsūdzēt 30 dienu laiku AT Senātā.

LETA jau vēstīja, ka arī pirmā instance - Zemgales apgabaltiesa - pilnībā apmierināja pieteicēju prasību, noraidot pretprasību.

Kā norādīts "Piena ceļa" prasības pieteikumā, 2010.gada pavasarī starp pieteicēju un atbildētāju tika noslēgts līgums par piena piegādi, tomēr "Piena un maizes nams "Daugava"" līgumsaistības nepildīja un regulāri kavēja maksājumu veikšanu vai arī rēķinu apmaksu veicis daļēji. Savukārt vasarā atbildētājs vispār pārstājis veikt samaksu par piegādāto pienu.

Toreiz "Piena ceļš” nosūtīja atbildētājam pretenziju, norādot parāda summu - 53 389 lati -, kas jāsamaksā līdz konkrētam laika posmam. "Piena un maizes nams "Daugava"" nesniedza nekādu atbildi, kā arī neveica rēķina apmaksu, lai gan mutiski to bija apsolījis.

Sākotnēji lieta bija jāskata Aizkraukles rajona tiesā, taču tā pēc piederības nosūtīta uz Zemgales apgabaltiesu.

Komentāri 1

Operatīvie dienesti