Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ekonomiskās situācija valstī veicina zādzību skaita pieaugumu 1

Pasliktinoties ekonomiskajai situācijai valstī, pieaug ne tikai bezdarba līmenis, bet arī būtiski ir palielinājies zādzību skaits Latvijā. Šī gada piecos mēnešos ir pieaudzis Lattelecom tīkla infrastruktūras elementu zādzību skaits, radot vairāk kā trīs reizes lielākus zaudējumus, nekā tas bija attiecīgajā periodā pērn.

Tāpēc Lattelecom vadība ir pieņēmusi lēmumu, ka turpmāk sniegs atlīdzību ikvienam, kura sniegtā informācija būs pietiekama, lai aizturētu iesaistītās personas un atklātu vai novērstu noziegumus, kas vērsti pret Lattelecom īpašumu.

Laika posmā no janvāra līdz pat jūnijam no Lattelecom infrastruktūras ir nozagti 16 300 metru dažādu veidu kabeļu, vairāk nekā 2 tonnas komunikāciju šahtu lūkas un to vāki, savukārt nelegālajos metāla uzpirkšanas punktos ir realizētas vairāk nekā 4 tonnas vara.

„Diemžēl, arvien vairāk atrodas cilvēki, kas vēlas gūt papildus ienākumus veicot nelegālas un krimināli sodāmas darbības. Tāpēc vēlos vērst sabiedrības uzmanību, ka par cita mantas bojāšanu vai zādzību iestājas kriminālatbildība un brīvības atņemšana līdz pat vairākiem gadiem. Mēs ieviešam virkni papildus drošības pasākumu, lai cīnītos ar strauji augošo noziedzības līmeni, un atlīdzības noteikšana ir tikai viens no tiem”, skaidro Kristaps Zakulis, Lattelecom Drošības nodaļas vadītājs.

Atlīdzībā izmaksājamā summa būs atkarīga no sniegtās informācijas nozīmīguma izmeklēšanas gaitā. Vislielākā vērtība ir noteikta informācijai, kas ļaus ne tikai  vainīgo personu aizturēt, bet arī  saukt pie kriminālatbildības. Ja Jūsu rīcībā ir informācija saistībā ar Lattelecom infrastruktūras elementu bojāšanas vai zādzības gadījumiem, lūdzu ziņot pa tālruni 02 vai tuvākajā policijas iestādē.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido pieci uzņēmumi: Lattelecom, Lattelecom Technology un tā meitas uzņēmums Baltijas Datoru Akadēmija, Lattelecom BPO un  Citrus Solutions.

Komentāri 1

līdaka

Ir jānodibinA valsts, tad pie vadības jāstājas cilvēkam, kurš ne vien grib vadīt, bet tādam, kurš var novadīt un pārvaldīt. Tad tās lietas var reāli sakārtot. Tad ne vien tas, kurš zog un tas ,kurš nelegālajā punktā pieņem metālu, bet pat viņu bērnu bērni miegā trūksies augšā un pārbīlī kliegs, ja sapnī būs ieraudzījuši vāku zagšanu un to pieņemšanu metāllūžņu punktā.

pirms 9 gadiem, 2010.06.18 15:27

Operatīvie dienesti