Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izglābj trīs bērnus, kas atradās uz ledus 4

Šodien tikai garāmgājēja vērības dēļ Jēkabpilī izdevās izvairīties no traģēdijas. Trīs apmēram 12 gadus veci zēni, ejot mājās no skolas, izvēlējās saīsināt ceļu un doties pāri Daugavai. Kad zēni jau bija nokļuvuši apmēram 20 metrus līdz pretējam krastam, viņi pamanīja, ka ledus zem viņiem krakšķ un no krasta apmēram trīs metrus platā joslā ledus jau ir atdalījies. Nobijušies no tā, ka viņi varētu ielūzt, kā arī saprotot, ka krastā viņi vairs nevar nokļūt, puiši nogūlās uz ledus. Plkst. 13:51 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju no kāda garāmgājēja, ka Daugavā uz ledus atrodas bērni un viņi paši saviem spēkiem vairs nevar nokļūt krastā.

Jau pēc piecām minūtēm VUGD Jēkabpils daļas ugunsdzēsēji glābēji bija Daugavas krastā un ar Hansa dēļa palīdzību nokļuva līdz zēniem. Nākamo piecu minūšu laikā pa vienam visi zēni tika nogādāti krastā un nodoti mediķiem, kuri pārbaudīja, vai atrašanās uz ledus nav atstājusi iespaidu uz viņu veselību.

VUGD atgādina, ka uz ledus šobrīd atrasties ir bīstami un no traģēdijas bieži vien glābj tikai veiksmīgs gadījums. Iesākoties skolēnu pavasara brīvdienām, VUGD aicina vecākus ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus, tai skaitā, brīdināt, ka uz ledus nedrīkst kāpt un ka šāda rīcība var beigties traģiski.

Komentāri 4

:)

Izglābj trīs bērnus, kas atrodas uz ledus. Izglāba trīs bērnus, kas atradās uz ledus. Izglābs trīs bērnus, kas atradīsies uz ledus. Izglābs trīs bērnus, kas atrodas uz ledus... :)

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 08:16

Tagad jau katram sīkajam ir mobīlais,vai tad 12 gadīgajam nevienam tāda nebija-lai varētu paši vērsties pēc palīdzības,varbūt bailēs neiedomājās,vai arī šajā gadījumā drošibas noteikumi nav zināmi,labi kas labi beidzas...jo ja nebūtu vērīga garāmgājēja....tuvojas tak pavasaris...

pirms 6 gadiem, 2012.03.10 14:26

Kriminālziņas