Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungada naktī ielaužas pagasta pārvaldes ēkā 5

Kāds krietni iereibis Jaunā gada sagaidītājs 1. janvārī ap sešiem no rīta ielauzās Daudzeses pagasta pārvaldes telpās. Apsargi un policijas darbinieki viņu atrada slēpjamies sniegā uz ēkas jumta.

Daudzeses pagasta pārvaldes vadītājs Guntis Ozoliņš stāsta, ka ap 20 gadu vecu vietējo iedzīvotāju pirmā ievērojusi kurinātāja Janīna Šimanovska. Viņa iereibušajam vīrietim aizrādījusi, ka tik agrā rīta stundā pagasta pārvaldes telpās nekas nav meklējams un raidījusi viņu projām, bet pati devusies pēc palīdzības. Mirkli vēlāk viņa ievērojusi, ka iereibušais jau izsitis divas loga rūtis un iekļuvis ēkā. Protams, sāka darboties signalizācija un ieradās apsardze, kā arī policijas darbinieki.

— Iereibušais vīrietis bija izvandījis dokumentus manā un sekretāres kabinetā, līdznešanai sagatavojis vecu NMT sistēmas mobilo tālruni, dažus lādētājus un audiokaseti, — saka Ozoliņa kungs. — Pamanījis, ka ierodas apsardze, viņš uzrāpās uz ēkas jumta un mēģināja paslēpties sniegā. Tur viņu arī sagūstīja.

Policijas darbinieki viņa izelpā konstatēja vairāk nekā divas promiles alkohola.

Ozoliņa kungs uzskata, ka iereibušajam vīrietim lielus zaudējumus neizdevās radīt tieši kurinātājas aktīvas rīcības dēļ.

— Labi, ka mūsu vidū ir cilvēki, kuriem nav vienalga tas, kas notiek ne tikai savā, bet arī citu īpašumā, — teic Guntis Ozoliņš.

Komentāri 5

Jaunjelgava

Daudzesē vispār puse iedzīvotāju ir primāti,bet pārējie alkoholiķi un sliņķi

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 23:06

es no miesta

Un pārsvarā rados ar jaunjelgaviešiem-tāpēc izveidojām Jaunjelgavas novadu un Jaunjelgavu(kur pat autobuss nekursē katru nedēļu :) )-ievēlējām par galvaspilsētu,kas gan nenācās bez cīņas,jo līdz pēdējam brīdim favorīts bij Sunākste.Apspriedes rezultātā Libeks apsolīja atjaunot Sunākstē K/N,lai nebūtu jākratās pa bedraino Sunākstes ceļu katru dienu uz darbu.Tad strīdā iejaucās Sece-Libeks apsolija to pašu un arī izpildīja solīto.Sērene arī solīja asu cīņu,bet Libeks saka-atjaunosim arī jums .VĪRS UN VĀRDS,visiem atjaunoja,bet Daudzesi(sakarā ar jauno sporta zāli) izsvītroja no kandidātu saraksta.TĀ JAUNJELGAVA KĻUVA PAR NOVADA CENTRU!

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 03:07

daudzeviete

Ko nu? Vakar vakarā aizgāju gulēt ar domu, ka esmu humanoīds, bet šorīt pamostos kā sazin kas... Iepazinos ar Jaunjelgavas pārstāvja(-es) klasificējumu, sēžu un lauzu galvu dotajā virzienā: alkoholu lietoju tikai atsevišķos svētku gadījumos - tātad pie alkoholiķiem mani pieskaitīt būtu grūti, strādāju katru dienu no gaismas līdz tumsai, reizēm pat ilgāk, ar ko arī sev pieklājīgu iztikšanu nodrošinu - sliņķu kategorijā laikam neiederēšos, kokos kāptšana man ne visai labi padodas, arī ķermeņa apspalvojums nav necik kupls, banānus ieēdu tikai reizēm - tad jau arī pie primātiem sevi neuzdrošinos piaklasificēt. Atliek secināt, ka viens no mums ir kļūdījies savos spriedumos un daudzeviešu vērtējumos. Mīļie lasītāji! Jūs varētu izteikt savus minējumus, kurš tas ir.
Bet, ja mazliet nopietnāk paraugāmies uz šo mūsdienu demokrātijas izpausmju daudzveidību un krāšņumu, uz vārda brīvību, gribētos sacīt lū ko: ja mēs katrs pret sevi būtu kaut simto tiesu tik prasīgi, kā pret citiem, Latvijas lielākās problēmas vispār nebūtu sākušās...

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 07:47

Labi teiks +10 :D
Daudzeva atdevās citu iemeslu dēļ, bet tas tiesa, ka uz pirmo vietu Daudzeva nepretendēja un uz "cīņu" negāja

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 12:20

joks

Ielas Jaunjelgavā visas ir vienvirziena,dažiem domāšana arī......

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 14:19

Operatīvie dienesti