Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kad uz galda paliek iedegta svecīte... 4

Šorīt Skrīveros nodega “Stūrīšu” mājas. Ugunsgrēka iemesls — uz galda atstāta degoša svecīte.

VUGD Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle informē, ka izsaukums uz notikuma vietu saņemts pulksten 6.42. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka 70 kvadrātmetru lielā ēka ar atklātu liesmu deg pilnā platībā. Mājas saimnieks bija no ēkas izgājis vēl pirms ugunsgrēka, bet saimniece, redzot notiekošo, bija izskrējusi no ēkas un šoka stāvoklī paslēpusies aiz kāda koka tuvējā laukā. Glābēji sievietei sniedza pirmo palīdzību, sasildīja, pēc tam viņu aprūpēja mediķi.

Cietušie ugunsdzēsējiem pastāstīja, ka taupījuši elektrību un tumšajā laikā bieži vien iztikuši ar sveces gaismu. Tikai šoreiz to aizmirsuši nodzēst...

Komentāri 4

(:liktenīgi

līdzjūtība cietušajiem ugunsnelaimē.Skrīveru pagastā izrādās ir bijušas divas atsevišķas lauku sētas ar vienādu nosaukumu Stūrīši , tagad palikusi viena..... parasti pagastā nav divas ar vienādu nosaukumu mājas. To nokonstatēju Skrīveru pagasta kartē.

pirms 6 gadiem, 2012.11.03 21:43

.......

Tas atrodas starp Skriveriem un Aizkraukli,Muldakmens pusē,

pirms 6 gadiem, 2012.11.06 08:44

M

Paldies par līdzjūtības izteikšanu. Bet nelaimes gaitas patiesība bija citāda. Nelaimes gadījuma materiāla ievietotājs sniedzis nedaudz aplamu informāciju. Tādā veidā arī brīdinot lasītāju neatstāt degošas sveces uz galda. Kaut gan, iespējams, ja svece būtu degusi novietota uz galda, nebūtu nekas aizdedzies.
Mājas saimniece apdzīvoja divas telpas- virtuvi un istabu, no kurām vienā, istabā, bija izdegušas naktslampas un griestu lampas. Mājās bija peles. Šo iemeslu dēļ viņa iededza sveci. Svece bija ievietota plastmasas traukā un nolikta atvērtā plauktā skapī istabā. Pati sieviete pievēra istabas durvis, aizgāja uz virtuvi, iededza virtuvē elektrību un aizsnaudās uz dīvāna. Sajuta dūmu smaku, pavēra istabas durvis un ieraudzīja, ka deg skapis. Skrēja pēc ūdens, lēja virsū degošajai vietai, bet uguns pieņēmās spēkā. Pēc nelaimes viņa teica, ka domājusi svece jau nu pati izdegšot un nodzisīšot.
Ar elektrības taupīšanu te nebija nekādas saistības. VIENKĀRŠI NEDRĪKST ATSTĀT SVECES BEZ UZRAUDZĪBAS. NEDRĪKST SVECES LIKT PLASTMASAS TRAUKOS UN ATVĒRTOS PLAUKTOS, KAD VIRS SVECES LIESMAS JUMS ATRODAS KOKA PLAUKTS. Tā bija tikai saimnieces nolaidība un elementāru zīnāšanu trūkums par drošību rīkojoties ar svecēm un uguni.

pirms 6 gadiem, 2012.12.13 15:55

Kriminālziņas