Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz aprīlim atliek tiesas sēdi krimināllietā par huligānisku nepakļaušanos ceļu policistam Aizkraukles novadā 2

Aizkraukles rajona tiesa līdz 8.aprīlim atlikusi tiesas sēdi krimināllietā pret Ivanu Parfenoviču par rupju sabiedriskā miera traucēšanu un pretošanos ceļu policistam, aizbildinoties ar valsts valodas nezināšanu, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Aizkraukles rajona tiesas kancelejas vadītāja Ruta Čipāne informēja, ka tiesas sēde šodien atlikta advokāta veselības stāvokļa dēļ.

Pērn 17.decembrī lietas izskatīšana tika atlikta apsūdzētā Parfenoviča slimības dēļ, bet iepriekš, 10.septembrī, Parfenoviča aizstāvis pieprasīja papildu liecinieku uzaicināšanu.

Komentāri 2

Inka

Ak, Dievs! Un vēl lielākā daļa latviešu Latvijā uzskata, ka Latvija ir valsts! Kur te var saskatīt valsti, ja vaņa spļauj virsū Latvijas kārtības sargam, pēc tam spļauj virsū tiesai? Kā var tādu ņirgāšanos atļaut un kā var tādu ņirgāšanos paciest? Manā skatījumā šodienas Latvijas prezidents ir kārtīgs, priekšmetisks un sakarīgs cilvēks, kurš savu galveno vērību neveltī izrādīšanās procesiem, automašinu aprīkojumiem vai dzīvokļiem. Nevar būt, ka viņš neredz šo drausmīgo situāciju tiesu un sodu trūkumā, tiesāšanās bezjēdzībā un bezgalībā. Te nu būtu jāierodas Saeimas sēdē, jāpieceļās un jāpasaka - vai nu nobalsojiet tūlīt par to un to attiecīgu likumu izmainīšanā bez kādām pļerkstēšanām vai es aizeju, jo nevaru atļaut un paciest to, ka man un manai Latvijai spļauj virsū.

pirms 6 gadiem, 2013.03.26 18:55

...

Ar 1.aprīli grozījumi Krimināllikumā, kur saodi, pārsvarā ir mīkstināti. Līdz ar to, pilnīgi saprotama apsūdzētā interese novilcināt laiku.

pirms 6 gadiem, 2013.03.29 18:20

Operatīvie dienesti