Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par avārijas izraisīšanu reibumā aizturētie Aizkraukles policisti iesniedz atlūgumu 13

Abi Aizkraukles policijas iecirkņa darbinieki, kuri 15. decembrī tika aizturēti par sievietes notriekšanu ar automašīnu alkohola reibumā un notikuma vietas pamešanu, iesnieguši atlūgumu, kurā lūdz atbrīvot no darba pēc pašu vēlēšanās.

Aizkraukles policijas iecirkņa priekšnieks Ivars Zirnis stāsta, ka abu policijas darbinieku iesniegumi ir pieņemti, taču lēmumu par to, kad tieši viņus no darba atbrīvos, pieņems Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins. Abi policisti no dienesta pienākumu pildīšanas ir atstādināti.

Šobrīd izmeklēšanu krimināllietā turpina Valsts policijas Iekšējās drošības biroja darbinieki. Ierosināta arī disciplinārlieta. Šībrīža likumdošana paredz, ka abi disciplinārsodu saņems neatkarīgi no tā, vai darba attiecības jau būs pārtrauktas vai nē. Tāpat turpināsies arī izmeklēšana krimināllietā.

Abiem policistiem jau agrāk bijušas darba disciplīnas problēmas. Par to “Staburags” jau rakstīja. Viens no aizturētajiem policistiem (jaunākais inspektors, policijas virsleitnants) strādā kopš 1991. gada  un “iekrājis” trīs disciplinārpārkāpumus, otrs (inspektors, policijas kapteinis) — kopš 1996. gada, un viņam ir pieci pārkāpumi.

Komentāri 13

Burkam

Disciplinārpārkāpumus nevar iekrāt. Ja ir pagājis gads no disciplinārsoda noteikšanas dienas un cilvēkam nav izteikt jauns disciplinārsods, viņš uzskatāms par disciplināri nesodītu. Pirms kaut ko skribelējiet, mazliet palasiet arī likumus! Diemžēl "Staburaga" reportieri bieži izceļas ar erudīcijas un zināšanu trūkumu dažādās jomās.

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 12:26

Hmuris

Kas par loģiku! Paturpināsim: ja es apprecos piecas reizes un piecas reizes izšķiros, un apprecos sesto reizi, un pagājis gads, tad uzskatīsim, ka iepriekšējās piecas laulības nav bijušas?

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 13:02

Inka

No darba var atbrīvot tikai Sociālās nodrošināšanas dienests un Darba ekspertīzes ārstu komisija (DEĀK). Gan jau ka brīvas Latvijas apstākļos tos sauc savādāk, lai nebūtu tā kā apspiestības laikā. Visi pārējie var tikai atlaist no darba. Tagad arī atlaist vairs nevar, jo tālmācībā un Aviācijas institūtā nopirkto diplomu īpašnieki, piedaloties bijušajiem alus izlējējiem un līdzīgiem, taisot Darba likumu, atlaišanu ir uzskatījuši par parāk saprotamu un līdz ar to par pārāk prastu. Tāpēc Darba likumā ierakstījuši par darba līguma uzteikšanu, ar ko tagad var visvisādīgi ļurkāties un muļļāties, ko tā īsti izskaidrot pat nevar Darba inspekcijas ierēdņi. Savukārt tiesneši to traktē, kā nu kuram un kuro reizi ienāk prātā.

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 13:26

dans

taja pasa diena vajadzeja ar pantu atlaist,visi tur vieni alhaholiki!

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 15:16

ses

Pirmajam komentētājam - "iekrājis" ir pēdiņās, tātād nav uztverams burtiski. Ka tik piesieties..

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 18:59

Griša

Pirmajam rakstītājam jāiet uz " Staburagu" par reportieri, būs viens erudīts gudrītis ar lielu zināšanu bagāžu. Iznāk,ka šie policisti ir eņģelīši ar baltiem spārniņiem, pilnīgi nevainīgi un kristāltīru pagatni.

pirms 9 gadiem, 2010.01.05 19:39

normāli

Nu tas jau laikam ir normāli,ka var iekrāt 5 pārkāpumus,un vēl kļūt par policijas kapteini.......)))super.....

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 09:01

***

Pārtraukt darba tiesiskās attiecības, jā, tas ir normāls jēdziens, bet runa jau ir par kaut kādu stulbu darba uzteikšanu, kuru tā īsti neviens nevar izskaidrot. Tā kā Inkai ir absolūta taisnība.

pirms 9 gadiem, 2010.01.06 12:52

es

varu teikt vienu visi tur ir dzeeraaji...ja darba laikaa var dzert tad atvainojiet...mees neviens neesam engeliisi..bet policisti kaa to var atlauties...un kaa vel viniem patiik dzert...redz tas ir tikai liidz laikam.......

pirms 9 gadiem, 2010.01.10 13:26

Operatīvie dienesti