Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patur apcietinājumā aizdomās par nepilngadīgās izvarošanu turēto vīrieti 1

Zemgales apgabaltiesas Aizkraukles pastāvīgā sesija šodien nolēma paturēt apcietinājumā Viktoru Kozlovski, kurš 12. jūnijā tika aizturēts aizdomās par to, ka netiklā veidā vardarbīgi apmierinājis dzimumtieksmi ar nepilngadīgu meiteni pie Rīgas—Daugavpils šosejas.

Aizdomās turētais un viņa advokāts Vilhelms Kozlovskis uz žurnālistu jautājumiem nevēlējās atbildēt. Advokāts arī izrādīja neiecietību pret žurnālistiem, draudot ar tiesu darbiem gadījumā, ja viņa vai viņa klienta vizuālie attēli tiks publiskoti.

Viktors Kozlovskis ir pazīstamā advokāta Vilhelma Kozlovska dēls, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem, ziņo portāls "nra.lv". Pats Vilhelms Kozlovskis portālam, atbildot uz jautājumu, vai aizdomās turētais tiešām ir viņa dēls, atbildēja, ka šāds jautājums nav korekts, bet arī nenoliedza to. "Viņš ir mans aizstāvamais," sacīja advokāts.

Pēc tiesas sēdes apcietinātais tika nogādāts Aizkraukles rajona policijas pārvaldē.

Aizkraukles rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Sanita Zīmele pēc tiesas sēdes tajā notikušo sīkāk nekomentēja, kā arī nesniedza jaunu informāciju par šo lietu, vien norādīja, ka drošības līdzeklis vīrietim atstāts nemainīts.

Aģentūra LETA novēroja, ka vēlāk arī advokāts Kozlovskis bija atbraucis uz policijas pārvaldi.

Aģentūru LETA Aizkraukles rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze iepriekš informēja, ka aizdomās par vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu netiklā veidā aizturētais 1975. gadā dzimušais vīrietis ir Rīgas iedzīvotājs.

Pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Aigars Zīmelis aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja, ka aizturētajam ir darbavieta, turklāt viņam nav kriminālas pagātnes — vīrietis agrāk nav sodīts.

Vaicāts, vai aizturētais ir līdzīgs pirms mēneša masu saziņas līdzekļos izplatītajam fotorobotam, Zīmelis norādīja, ka atbilde uz šo jautājumu varētu būt subjektīva, tomēr "kaut kāda līdzība ir".

Savukārt aģentūras LETA novērojumi liecina, ka vīrietis nav īpaši līdzīgs izplatītajam fotorobotam.

Iedzīvotāju atsaucība noziedznieka meklēšanā bijusi liela, un policijai centušies palīdzēt daudz cilvēku, taču rezultātā aizdomās turamā aizturēšana notikusi, vadoties pēc īpaši rūpīgi izstrādāta rīcības plāna, procesā bijuši iesaistīti plaši resursi.

Kā ziņots, šīgada 13. maijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 160. panta 2. daļas par vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kas notika 13. maijā aptuveni plkst. 14.30 Aizkraukles rajonā, netālu no šosejas Rīga—Daugavpils, ceļa posmā no Skrīveriem līdz Koknesei.

Aizturētais vīrietis tiek turēts aizdomās par nepilngadīgas meitenes izmantošanu, kas notikusi aptuveni tajā pašā rajonā kur pirms trijiem gadiem pazuda tobrīd septiņus gadus vecā Laura Strazdiņa. 20  kilometru attālumā no šīs vietas pirms diviem gadiem pazuda tobrīd 16 gadu vecā Annamarija Indāne. Visus trīs gadījumus vieno diennakts laiks — no plkst. 14 līdz plkst.15, savukārt Indāne un Strazdiņa pazuda rudenī. Neviena no viņām nebija klaiņotāja. Policija viņu pazušanā saskatīja noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Indāne un Strazdiņa vēl aizvien nav atrastas, saistībā ar viņu pazušanu nav aizturēta arī neviena persona.

Aizkraukles rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas biroja 1. nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītāja Daina Ozoliņa aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka to, vai visi trīs noziegumi ir saistīti, rādīs izmeklēšana.

Zīmelis aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka patlaban policijai nav informācijas, kas varētu likt domāt, ka visigadījumi varētu būt saistīti.

Izmeklēšana turpinās.

Komentāri 1

cietuma vinu,un nevis 5. zona bet normala kur puikas zinas ko ar vinu darit.

pirms 10 gadiem, 2008.07.11 21:13

Kriminālziņas