Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Secē transportierī sadragā roku 5

Šonedēļ redakcijā vērsās Jānis Gailums — Kokins no Jēkabpils, lai pastāstītu par nelaimes gadījumu Secē. Viņu atbalstīja draugs Ivans Petrašeks no Aizkraukles.

“Pie Imanta Stugļa Secē strādāju bez darba līguma. Viņš teica — ja ierodas pārbaude, lai saku, ka tikai palīdzu,” stāsta Jānis Gailums — Kokins. “29. augusta rītā kombainam pārsprāga lielā riepa, es palīdzēju to nomainīt. Imants Stuglis nopļāva labības lauku un teica, lai palīdzu notīrīt transportieri. Kad tīrīju, pēkšņi viņš transportieri iedarbināja, un man tajā ierāva roku. Imants Stuglis izsauca “ātros”, mani aizveda uz Jēkabpils slimnīcu, bet pēc tam uz Gaiļezeru. Prasīju, lai man noņem asins analīzes, lai pierādītu, ka es nebiju alkohola reibumā. Tagad man vairs nav labās rokas. Man ir tikai 30 gadu, bet esmu jau invalīds. Man uz transportiera ir sasista arī seja, labā acs, ar to redzu kā pa miglu. Vēlāk Imants Stuglis sacīja, ka transportiera iedarbināšanas brīdī mani nav redzējis, jo acīs spīdējusi saule. Viņš samaksāja ārstēšanās izdevumus — 96,50 latu, nopirka jaunas botas, bikses un kreklu, iedeva 40 latu, bet tie ir beigušies. Bet brūce ir sastrutojusi, naudu vajag zālēm un pārtikai, vajadzēs protēzei, man tās vairs nav. Kā lai iztieku? Saimnieks teica, ka naudas lietas kārtos ar manu māsu Lāsmu, bet viņai ir atbildējis, ka nav nekāds bankomāts un naudu vairāk nedošot. Ārsti sacīja, ka invaliditāti varēs kārtot tikai tad, kad brūces būs sadzijušas.”

Turpinājums laikraksta "Staburags" 13. septembra numurā.

Komentāri 5

...

Itkā skarbi, bet piekrītot strādāt bez līguma ir tomēr jāpadomā dziļāk nekā tikai par to, ka tā dabūs vairāk naudas nekā nodokļus maksājot. Visi taču zinām kāpēc tādi līgumi ir domāti, nejau prikola pēc. Diezvai minētais saimnieks ar varu aizvilka pie sevis un lika strādāt kā vergam.

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 10:12

Kaimiņi.

Pajautājiet vietējiem, kas ir Stugļi? Nevienu labu vārdu nedzirdēsiet.

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 16:48

secietis

Par Stugļiem var teikt tikai labu - viss, ko viņi savā dzīvē ir sasnieguši, tas ir pašu ieguldīts darbs. Ir tādi, kuriem skauž. Te ir nelaimes gadījums, kas var gadīties jebkad un jebkur, ja darbojas ar tehniku. Smaga situācija ir abām pusēm...

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 17:10

arī kaimiņš

Nu, kaimiņ, tu aizrunājies. Vai tik nebūsi no to pārgudro pasaules soģu sugas? Un nevajag savus negatīvos uzskatus par Stugļiem paust kā absolūti objektīvos- visiem labs nekad nebūsi. Es gan par viiņiem varu teikt tikai labu

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 19:42

oga

Cilvekam taada nelaime,sausmas taas tak,loti skarbi no saimnieka puses ka nepaliidz,cilveeks labu gribeedams gaaja un straadaja,kur esat redzeejusi ka pie saimnieka vajag liigumu?

pirms 6 gadiem, 2013.09.20 14:19

Operatīvie dienesti