Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros purvā atrod pazudušu sievieti

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka 5. novembrī pēc pulksten 18 policijas Aizkraukles iecirknī tika saņemta informācija par 1940. gadā dzimušu sievieti, kura nav atgriezusies savā dzīvesvietā Skrīveros.

Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti sadarbībā ar zemessargiem un kinologu  aktīvi sāka šīs sievietes meklēšanu, kura turpinājās arī nākamajā dienā. Nākamās dienas pēcpusdienā sieviete tika atrasta dziļi mežā, purvā, un nodota mediķu aprūpē.

Līdzīgs gadījums bija 31.oktobrī, kad ap pulksten 23 Bauskas iecirknī tika saņemta informācija par 1947. gadā dzimušu sievieti, kura nav atgriezusies savā dzīvesvietā Vecumnieku novadā. Policisti kopā ar zemessargiem nekavējoties sāka aktīvu pazudušās sievietes meklēšanu, kuras laikā pārmeklēja visas iespējamās sievietes atrašanās vietas. Meklēšanas pasākumi vainagojās ar panākumiem, jo sieviete tika atrasta un nodota mediķu aprūpē.

Policija atkārtoti atgādina, ka, izejot no savas dzīvesvietas, līdzi jāpaņem uzlādēts mobilais tālrunis, lai nepieciešamības gadījumā varētu izsaukt palīdzību, bet dienesti identificēt tālruņa atrašanās vietu.

“Viedtālrunī ielādējiet mobilo aplikāciju “Mana drošība” caur Google Play vai App Store. Ja dodaties uz mežu, ogot, sēņot vai pastaigāties, informējiet par to savus radus, draugus vai kaimiņus, arī par laiku, kad plānojat atgriezties,” aicina Ieva Sietniece. “Apģērbam ir jābūt atbilstošam laika apstākļiem, ar atstarojošiem elementiem. Neaizmirstiet līdzi paņemt lukturīti, svilpi un medikamentus, ja tādus lietojat, kā arī ūdeni. Ja dodaties uz mežu, tad tikai uz labi zināmu vietu un tikai rīta pusē, nevis pēcpusdienā, jo tumsa var pienākt ātri. Ja esat apmaldījies, nekrītiet panikā, bet mēģiniet noorientēties apvidū. Ja, tas neizdodas,  nekavējoties zvaniet pa tālruni 110 vai 112.”

Kriminālziņas