Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slimnīcā miris avārijā uz Daugavpils šosejas cietušais vīrietis 7

Slimnīcā no gūtajām traumām miris vēl viens cilvēks, kurš cieta avārijā Pļaviņu novadā, uz šosejas Rīga-Daugavpils.

Kā ziņots, vakar Pļaviņu novadā, šosejas Rīga-Daugavpils 112.kilometrā sadūrās automašīnas "Volkswagen Touareg" un "Opel Vectra". Negadījumā bojā gāja 1977.gadā dzimušais "Opel" vadītājs. Savukārt šīs automašīnas pasažieris, 1968.gadā dzimis vīrietis, un „Volkswagen” vadītājs, 1980.gadā dzimis vīrietis, ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Kā informē Valsts policija, slimnīcā "Volkswagen" vadītāja dzīvību mediķiem neizdevās glābt.

Komentāri 7

exe

Pa TV bija raidījums par vardarbību Jaunjelgavas vidusskolā, arī www.apollo.lv par to ir informācija. Kāpēc "Staburags " klusē?

http://www.apollo.lv/zinas/neiedomajama-nezeliba-jaunjelgavas-vidusskola-skolotaji-bezspecigi/568550?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 11:06

Par Jaunjelgavas vidusskolā notikušo

no kasjauns.lv, apollo.lv...

JAUNJELGAVAS vidusskolā aptuveni pirms 1 mēneša notika kāda 5.kl. klases skolnieka asiņaina izrēķinās ar 1.klases skolnieku. 5-klasnieks līdz asinīm skolas tualetē piekāva savu gados jaunāko skolasbiedru...ka tualetē pie klozetpoda palika asins peļķe...
To redzējuši(!!!) arī citi bērni, vēsta TV3 raidījums „Bez Tabu”. Kopš notikuma pagājis jau mēnesis, taču lietas izmeklēšana vēl nav uzsākta, un varmāka turpina šantažēt skolēnus un skolotājus.
- Izglītības kvalitātes valsts dienests veicis pārbaudi skolā un norāda, ka skolā darbojas psihologs, bet nav sociālā pedagoga, kas būtu nepieciešams. Psihologs ar cietušo zēnu pašlaik nestrādā(kāpēc???), jo puisēns joprojām ārstējas mājās. Viņš pēc piekaušanas nav atlabis – viņš joprojām jūt gan sāpes, gan arī viņam ir paaugstināta temperatūra.
- Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes kārtības policijas priekšnieks Gatis Strazdiņš savukārt apgalvo, ka nekas netiek novilcināts un materiāli tiek izskatīti normu robežās. - Vietējie gan baumojot, ka vainīgā zēna tēvam esot draudzīgas attiecības ar policijas priekšniecību. Savukārt nepilngadīgo lietu inspektore saslimusi un pēc slimības devusies atvaļinājumā.
- Tikmēr agresīvajam puisim tiekot nodrošināta pat atsevišķa skolotāja, kas ikdienā sēžot viņam klasē blakus. Šobrīd likums paredz, ka šādus pārkāpējus no pamatskolas izslēgt nevar, var vien piemērot audzinoša rakstura piespiedu līdzekļus un izteikt brīdinājumus un rājienus.
"Staburags" neraksta, bet par to raksta kasjauns.lv, apollo.lv un citi
Internets burtiski mutuļo par šo vardarbību un cietsirdību...5.kl. skolēna vardarbību un cietsirdību...pret mazo 1.klases skolnieciņu ...
Bonifācijs Sērkociņš 21.05.2013 15:39
Pēc neoficiālām ziņām - 5.kl. varmākas:
Māte: Evija Ozoliņa;
Tēvs: Ainārs Ozoliņš;
Pats sadists: Ralfs Ozoliņš - nodarbojas ar motosportu, mācās Jaunjelgavas vidusskolā, 5. klasē. Šogad viņš startē kā komandas "Elkšņi— racing team” dalībnieks.
Ja gribat dzirdēt viņa mātes balsi un viedokli par šito, patinat šo TV3 Bez Tabu video uz aptuveni 20 minūti - *://*.tv3play.lv/play/310883/ (noņemiet atstarpes starp cipariem un links ies).
Man spersonīgais viedoklis? Šito nevar tā atstāt. Nevar.
Jaunjelgavas vidusskolā problēmas un vienaudžu vardarbība bijusi arī citās klasēs...

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 23:01

no Jaunjelgavas

Es 21.05.2013 22:45
Man ir patiess kauns, ka pati nāku no šīs skolas un pilsētas. Man ir kauns, ka manā skolā mācās tādi nelieši. Sīkais huligāns ir sacēlis visu Jaunjelgavu gaisā, tik daudz problēmu sagādājis skolotājiem, direktorei, nomelnojis pilsētas un skolas vārdu. Taču neaizmirsīsim, ka viņš nebija viens, bija arī otrs, kas turēja, noteikti kāds no drauģeļiem, cerams,ka ka izmeklēšana turpināsies un uzzināsim arī OTRA nelieša vārdu.Kā vienam, tā otram ir jāsaņem pēc nopelniem. Nu ko Ralf, ja lasi,tad atvadies no savas iespējamās karjeras, Tu izčakarēji nevainīgam bērnam dzīvi, tagad tiks iz***a Tava sportista karjera un kas pie tā vainīgs?tikai tavas stulbās smadzenes, baigais varonis juties darot pāri neaizsargātākam? un arī ģimene pie vainas, kas neprot vai arī vienkārši Tevi neaudzina.. Uzzinās, uzzinās vainīgos, un saņems Dieva sodu, liktenis atmaksā it visu ļauno. Māte arī kaut kāda kaza, var redzēt, ka pašai tukšs pauris, nejau nu gudrais atļausies zākāt citu cilvēku, šajā gadījumā cietušā māti, viņa vismaz ir sirsnīgs cilvēks, salīdzinot ar nelieša māti - maitu!!!

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 23:10

dio 21.05.2013 21:45

Mazais puisītis (1.kl.) gāja vienā klasē ar manu bērnu!Tik jauks,izpalīdzīgs un mīļš! Mazais bosiks lai veseļojas!

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 23:34

roze 21.05.2013 20:22

Kad mūsu bērni pārkāpj skolas slieksni, mēs vecāki vairs nevaram viņus aizstāvēt.
Visa attbildība jauzņemas skolas darbiniekiem, bet viņi ir tā pieraduši pie kautiņiem, nežēlības, apsmiešanas ka to izdevīgak ir neievērot.
Bet vājākais, apsmietais bērns pat nevar sūdzēties, jo tad dabūs vēl un neviens viņu skolā neaizstāvēs. Skolotājs tikai paklaigā uz nepaklausīgajiem, bet reāli nekas netiek darīts.Domāju, ka skolas nav ieinteresētas izpaust šos gadījumus, labāk lai cieš bērni un gūst gan morālas , gan fiziskas traumas.Vai tiešām jānotiek šādām šausmām, lai kaut kas iekustētos.Bet šaubos vai iekustēsies. Un skolā saskaroties ar šiem mazgadīgajiem huligāniem var jau vainot vecākus, bet tas vairs neko nedos,skolotājiem nedrīkst būt vienalga,kā jūtas tie,kurus sit, apsaukā u.t.t.Jo, ja tāda problēma pastāv, tad tā ir jārisisna.Jāmaina arī likumdošana, jāiejaucas vecāku padomēm, visiem, kam nav vienalga.Bet visu to ikdienā redz un zin tikai skolotājs. Neklusējiet.
Novēlu mazajam puisītim izveseļoties.

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 23:35

tt

viss elementari vajag IDB pazinot, lai to policistu kantori pakrata. Atceraties, ka ar savu nedarisanu jus apkaunojat citus policistus, kas savu darbu dara godigi!!!

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 11:43

tt

jo gan jau telefongramma bija, kur tad palika? Izmetāt miskastē? Vai atteicāt, ka nav cietušā pieteikuma? Vai maz pie cietušā vecākiem bijāt, lai pieņemtu iesniegumu? Vai vienkārši mēnesi nav laika aizbraukt?

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 11:46

Operatīvie dienesti