Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzmanieties no krāpniekiem! 4

Pie bankomāta Aizkrauklē apkrāpts kāds vietējais iedzīvotājs. Policijas darbinieki aicina neuzticēties svešiniekiem un domstarpību gadījumā palīdzību meklēt policijas pārvaldē.

“Staburags” jau rakstīja par naudas zādzības gadījumu Ogrē. Nule tāds notika arī Aizkrauklē.

Aizkraukles rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ivars Zirnis informē, ka krāpnieki izmanto cilvēku lētticību:

— Krāpnieki darbojas pārī. Viens it kā nejauši nomet zemē naudas paciņu, savukārt otrs vēro, kurš šo naudu pacels. Kad tas notiek, viņš pieiet pie cilvēka un piedāvā guvumu sadalīt. Taču cilvēks parasti steidz naudu atdot tam, kam tā izkritusi. Persona, kura naudu nometusi, sākumā pateicas atradējam, tad apgalvo, ka kopā ar naudu bijusi arī bankas karte, un apvaino atradēju, ka viņš karti piesavinājies, bet kontā bijusi liela naudassumma. Cilvēks parasti lētticīgi rāda savu naudasmaku un aizdomu gadījumā atgriežas pie bankomāta, lai pierādītu, ka viņa kartes kontā šādas naudas nav. Krāpnieki šajā mirklī iegaumē kartes PIN kodu. Strīds turpinās, un tā laikā karti nozog, bet pēc tam izņem naudu.

Šādi krāpšanas gadījumi konstatēti vairākās Latvijas pilsētās. Tagad arī Aizkrauklē. Krāpniekiem no cietušā konta izdevās izņemt 400 latu.

Ja nonākat līdzīgā situācijā, nerādiet savas bankas kartes, neatklājiet PIN kodus, bet piedāvājiet doties uz policijas pārvaldi, lai atrisinātu nesaskaņas. Krāpnieki no šāda piedāvājuma atteiksies.

Komentāri 4

name_

Kā tā var, uzķerties uz tāda āķa. Nav vārdu.

pirms 11 gadiem, 2008.08.01 17:07

Iveta

Prātam neaptverams stulbums. Vai nu iedot pa seju, vai uzreiz izsaukt uzreiz policiju. Un miers. Rādīt kādam savu konta atlikumu?...sviests.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 11:07

Operatīvie dienesti