Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallē deg ferma (papildināts — dzēšanas darbi notika visu nakti un arī otrajā dienā)

Papildinājums

Ilze Dāme-Birziņa "Staburagu" informēja:  "Ugunsgrēks Vallē tika likvidēts 2. jūnijā, sestdien, pulksten 12.53."


Papildinājums 1. jūnijā

VUGD pārstāve Ilze Dāme-Birziņa 1. jūnija rītā pulksten 10 informēja, ka ugunsdzēsēji glābēji dzēsa visu nakti, vēl notiek ugunsgrēka dzēšanas darbi un uz vietas atrodas 13 ugunsdzēsēji glābēji no Aizkraukles daļas, Bauskas daļas, Iecavas posteņa un Vecumnieku posteņa. Ugunsgrēks 31. maijā izcēlās vienstāva mūra ēkā 4900 kvadrātmetru platībā, kurā  dega siens 1000 kvadrātmetru platībā. Ūdeni ņēma no apmēram 200 metru attālumā esošā dīķa. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 19.44, tomēr dzēšanas darbi turpinās.

1. jūnijā pulksten 13 Ilze Dāme-Birziņa "Staburagu" informēja: "Šobrīd turpinās dzēšanas darbi, uz vietas ir deviņi  ugunsdzēsēji glābēji. Tā kā fermā ir ļoti daudz siena, tas ir jāpārkrauj un jāpārliecinās, vai nav vēl kādu degšanas vietu.”

1. jūnijā pulksten 16.20 Ilze Dāme-Birziņa "Staburagu" informēja, ka vēl arvien tiek pārkrauts siens, ugunsgrēka likvidācija vēl nav pabeigta.

*****

Šodien, 31. maijā, plkst. 13.48 saņemts izsaukums  uz Vecumnieku novada Valles pagastu, kur deg ferma. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ferma deg ar atklātu liesmu. Šobrīd šī paaugstinātās bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalās 24 ugunsdzēsēji glābēji no Aizkraukles daļas, Bauskas daļas, Iecavas posteņa, Jaunjelgavas posteņa un Vecumnieku posteņa — "Staburagu" informē VUGD pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Dzīvnieki no fermas evakuēti pirms VUGD ierašanās.

"Plašāka informācija par ugunsgrēka platību būs pēc tā lokalizācijas," informē Ilze Dāme-Birziņa.

"Staburags" noskaidroja, ka deg liellopu ferma netālu no pagasta centra.

VUGD