Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona amatierteātru skates rezultāti

Kokneses kultūras namā  notika Aizkraukles reģiona amatierteātru skate. Tajā piedalījās amatierteātri no Vietalvas, Daudzevas, Jaunjelgavas un Pļaviņām.

Kā jau “Staburags” iepriekš informēja, izrādes vērtēja rakstniece, publiciste un dramaturģe Monika Zīle un režisore Kristīne Klētniece-Sika.

Skatē 1. pakāpi (41 punktu) ieguva Daudzevas amatierteātris ar Monikas Zīles lugas “Trīs košas dāmas” iestudējumu (režisore Inguna Strazdiņa).

Jaunjelgavas amatierteātris ar Monikas Zīles lugas “Laulību treniņu aģentūra” arī ieguva  1. pakāpi (40 punktus).

Pļaviņu amatierteātris “Aina” ar izrādi “Dziesma iesākta un nepabeigta”, kurā izmantota Austras Skujiņas un Leona Brieža dzeja (režisore Anita Kokina) ieguva 2. pakāpi (35 punktus).

Vietalvas amatierteātris ar Monikas Zīles lugas “Sunītis un viņa kauliņš” iestudējumu (režisore Agita Lindenberga) ieguva 3. pakāpi (33 punktus). 

Reģionālajā skatē piedalīsies Daudzevas un Jaunjelgavas kolektīvs, kā arī Kokneses amatierteātris ar Justīnes Kļavas lugas “Dāmas” iestudējumu (režisore Inguna Strazdiņa). Kokneses amatierteātris skatē nepiedalījās, jo 15. oktobrī uzaicināts piedalīties Latvijas amatierteātru kamerizrāžu festivālā, automātiski iegūstot tiesības  piedalīties reģionālajā skatē.

Atzinību par labu tēlojumu saņēma Terēza Kārkla (Vietalvas amatierteātris), Svetlana Puhaļska (Daudzevas amatierteātris) un Edvīns Boķis (Jaunjelgavas amatierteātris), savukārt par dzejas teātra popularizēšanu un saglabāšanu — Pļaviņu amatierteātris.

Kultūra