Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četras mūziķu apvienības Aizkraukles Romas katoļu baznīcā iedegs Adventes sveci

Tādi mākslinieki kā Laura Raila, Viktors Zemgals, Fēlikss Ķiģelis, Kaspars Markševics un Ineta Rudzīte nolēmuši apvienoties koncertsērijā, lai Aizkraukles Romas katoļu baznīcā sniegtu akustisku koncertprogrammu ar nosaukumu “Pirmo Adventes sveci iededzot”.

2.decembrī savu priekšnesumu sniegs Latvijā populārais rokmūziķis Fēlikss Ķiģelis. Viņš sevi parādīs no citas puses – piedāvājot maigu, siltu un sirsnīgu koncertu akustiskās ģitāras, piano un ansambļa “Cik dažādi” pavadījumā.  Koncertā dzirdēsiet tādas vijīgas melodijas akustiskā izpildījumā, kā: “Palaid mani vējā”, “Laika dziesmiņa”, “Melna saule”, “Ceļš uz mājām”, “Lietus sašuj”, “Vārdi”, “Saldus saule”. Vairākas no tām ir iekļautas Vislatvijas Dziesmusvētku repertuārā.


9.decembrī klausītājus iepriecinās populārais dziedātājs Kaspars Markševics. Daudzas no viņa radītajām dziesmām ir ļoti populāras Latvijas radiostacijās. Koncertā izskanēs tādas dziesmas, kā: “Tevi satiku”, “Tava sirds ir tavas mājas”, “Lūgšana Ziemassvētku vakarā”, “Tevi lūdzu” un daudzas citas burvīgas melodijas, vokāla un divu akustisko ģitāru izpildījumā.


16. decembrī visiem jau zināmas un mīļas Ziemassvētku melodijas šajos sirds siltuma svētkos izdziedās Ineta Rudzīte virtuozā ģitārista Ērika Upenieka pavadībā. Skanēs tādas dziesmas, kā: “Ticot, mīlot un gaidot”, “Lūgšana”, “Ziemassvētkus gaidot”, “Circenīša Ziemassvētki”, “Lai nepietrūkst gaismas” u.c. Koncertu laikā Ineta ne tikai dzied, bet mīļi sarunājas ar publiku un runā atbilstošu dzeju.


23. decembrī uzstāsies talantīgā dziedātāja Laura Raila duetā ar šarmanto “Eolikas” dalībnieku Viktoru Zemgalu. Kopā viņi ieskandinās tādas dziesmas kā: “Klusuma korālis”, “Noskaņa”, “Un Tu nāc”, “Rīt būs labāk”, “Klusa nakts”,  “Ziemassvētku stāsts”, “Lidojums naktī”, “Es vēlos teikt paldies” un daudzas citas skanīgas dziesmas akustiskā izpildījumā, akustiskās ģitāras, piano, perkusiju un vijoles pavadībā.

 

Mūziķi saka: “Lielākā balva ir tad, kad notiek enerģijas apmaiņa starp klausītāju un izpildītāju, īpašs prieks uzstāties tik gaišā vietā kā baznīca. Pats svarīgākais, lai mūzika visus mūs saviļņo, lai šis prieks iet no sirds uz sirdi un ienes to īpašo noskaņu katrā no mums. Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir vēl spilgtāks ,kavējoties jau zināmās melodijās, kā arī iepazīstot jaunas. Lai visiem labs prāts. Uz tikšanos koncertos!”


Koncertu sākums — plkst.16:00.


Kultūra