Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grupa “bet bet” turpina turneju; 13. augustā koncerts Staburagā

Jau iepriekš informējām, ka grupa “bet bet”, kura šogad atzīmē savu 25. pastāvēšanas gadskārtu jeb ceturtdaļgadsimtu uz Latvijas mūzikas skatuves, izvēlējusies koncertēt tādās vietās, kurās līdz šim nekad agrāk nav muzicējusi.

Viens no koncertiem notika Lubānas estrādē, bet otrais vietā, kurā savas pēdējās dienas vadīja izcilais komiķis un traģiķis Edgars Liepiņš, proti, Mārsnēnos, vietā, uz kuru neved neviens asfaltēts ceļš. Abās vietās klausītāju atsaucība bija lieliska un  estrāde skatītāju pārpildīta. Vietējo cilvēku atsaucība un sirsnība bija aizkustinoša.

Mūziķis Zigfrīds Muktupāvels saka: “Es redzu, ka acis mirdz ne tikai klausītājiem, bet arī mums pašiem. Šie nav parasti koncerti. Mums gribējās iepriecināt cilvēkus, kuriem nav tādas iespējas, kādas piedāvā lielās pilsētas, kurās koncerti un pasākumi notiek teju vai katru dienu. Un es redzu, ka tie, kas ir atnākuši, ir atnākuši uz svētkiem. Papildus tam tā ir arī iespēja mūsu mūzikas cienītājiem doties apskatīt skaistas Latvijas vietas.”

Dzejnieks un mūziķis Guntars Račs piebilst: “Arī mēs paši izstaigājam katru no vietām un iepazīstam tās no jauna. Lubāna un Aiviekste, nemaz nerunājot par Lubāna ezeru, ir fantastiski skaistas vietas, kuras arī mēs paši neapmeklējam katru dienu. Savukārt Mārsnēnu estrāde ir tik ainaviski skaistā vietā, ka mums aizrāvās elpa. Sirsnīgs paldies visiem vietējiem organizatoriem, kas bija sarūpējuši cienastus un rūpējās par to, lai mums nekā netrūktu. Šķiet, mēs tur varētu vēl atgriezties, lai gan katru dienu saņemam piedāvājumus no tādām vietām, par kurām mēs agrāk pat domājuši nebijām. Izskatām visas iespējas, bet laika ir tik, cik ir.”

Arī Madlienā un Rožupē, kur koncerti notika pagājušās nedēļas nogalē, grupa vēl nekad agrāk nav uzstājusies. Savukārt šīs nedēļas Lielie jubilejas koncerti notiks 13. augustā pulksten 18 Staburagā un 14. augustā Dzērbenē.

Kultūra