Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur tie labie palikuši?

Vairāk nekā pusei Latvijas iedzīvotāju ir izteikts “praktiskā latvieša gēns” — mājokļa bojājumus labo paši. Vispār šis apgalvojums nav patiess — to vajadzēja papildināt, ka lielākoties šos darbus  veic sievietes. Un ne tikai šos. Bet Rozālijai es nestāstu, ka pati krānu salaboju, saku: “Manam Indriķim ir zelta rokas!”

Tie gudrie un strādīgie vīrieši  palikuši grāmatās un filmās. Mūsdienu vīrieši ir aktīvi tikai ar televīzijas pulti rokā. Vismaz mans Indriķis. Viņš tik prot pārslēgt kanālus, bet sarežģītākas manipulācijas ar citām mūsdienu tehnoloģijām viņam sagādā grūtības. Viendien zvanu Indriķim, bet viņš man atsūta īsziņu: “Esmu pie stūres!”  Kā viņš var būt pie stūres, ja mums nav mašīnas?! Bet, redz, cilvēks neprot rīkoties ar telefonu. Un es, muļķe, viņam tik dārgu uzdāvināju.

Sestdien biju iecerējusi aiziet ar Indriķi uz kādu Muzeju nakts pasākumu, bet kur nu! Viņam jau paredzēta kino nakts pie televizora. Un kas man atliek? Atcerēties tik vecāsmātes teikto: “Kādu vīzi, meitiņ, uzvilki, ar tādu jāstaigā!”