Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Prāta Vētras" un "Musiqq" dziesma "Debesis iekrita Tevī” kļuvusi par "Muzikālās bankas 2016” visvērtīgāko dziesmu

Noslēgusies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas "Muzikālā banka 2016” apbalvošanas ceremonija un par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu klausītāju, mūzikas ekspertu un tiešraides telefonbalsojuma kopvērtējumā kļuvusi "Prāta vētras" un "Musiqq" dziesma "Debesis iekrita Tevī”.

Otrajā vietā ierindojusies Intara Busuļa dziedātā dziesma "Miglas rīts”, bet trešās vietas ieguvējs ir Dons ar dziesmu "Tepat”. 

Pirmo reizi finālšova vēsturē koncerta laikā notika telefonbalsojums, kas varēja par 50% izmainīt 2.kārtas finālbalsojuma rezultātā sarindojušos dziesmu secību. Cīņa izvērtās patiesi spraiga, un pirmajā vietā ierindojās, kļūstot par absolūtu līderi visās balsojumu pozīcijās, "Prāta vētras" un "Musiqq" "Debesis iekrita Tevī” (1.vieta), Dona "Tepat”(2.vieta) un Intara Busuļa "Miglas rīts” (3. vieta) :

Pēc klausītāju, ekspertu padomes un tiešraides telefonbalsojuma kopvērtējuma dziesmas sarindojušās šādā secībā:

1.vieta - "Debesis iekrita Tevī" – "Prāta Vētra",  "Musiqq";
2.vieta - "Miglas rīts" – Intars Busulis;
3.vieta  - "Tepat" – Dons;
4.vieta  -  "Čaļi" – "Musiqq";
5.vieta -  "Nāc" – Ivo Fomins;
6.vieta  - "Buorstous"  – Guntra Kuzmina;
7.vieta - "Lavīnas" – "The Sound Poets";
8.vieta  -  "Vienaldzības" – Agnese Rakovska;
9.vieta  - "Daļa no sirds" – Mārtiņš Ruskis;
10.vieta - "Es Tev" – "Otra Puse" & Antra Stafecka;
11.vieta - "Laika upe" – Markus Riva;
12.vieta - "Kāds trakais mani uzgleznos" – Samanta Tīna;
13.vieta - "Laiks" – Andris Ērglis un Antra Stafecka;
14.vieta - "Ko tu dari?" – Justs;
15.vieta - "Pēdas uz palodzes" – "Līvi un Buks".

Tika publiskotas arī tās dziesmas, kuras visaugstāk bija vērtējuši paši mūziķi – Lielā fināla balsojuma dalībnieki (1.vieta - "Debesis iekrita Tevī" – "Prāta vētra" un "Musiqq", 2.vieta - "Miglas rīts" – Intars Busulis, 3.vieta - "Vienaldzības" – Agnese Rakovska).

Kultūra