Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slikts biezpiens

Es jau sen Indriķim teicu — mūsdienu govis vairs nedod tādu pienu kā agrāk. Senāk veci ļaudis ēda biezpienu, un kāda viņiem bija atmiņa — mana vecāmamma vēl mūža nogalē atcerējās visus savus preciniekus! Bet kā ir tagad? Es, piemēram, nekad nevaru atcerēties, kur palika alga, ko saņēmu dienu iepriekš. Domāju, ar mani vienisprātis ir arī veselības ministrs, Saeimas deputāts Guntis Belēvičs. Nesen vienā no televīzijas raidījumiem viņš stāstīja, kā pavada dienu. Bija nofilmētas arī viņa brokastis — pilns šķīvis ar biezpienu un siļķu gabaliņi. Un kāda jēga? Mūsdienu biezpiens nevis uzlabo, bet pavājina atmiņu. Ministrs deklarācijā par pagājušo gadu nav norādījis aizdevumu miljona eiro apmērā — vienkārši aizmirsis, ka šādu summu aizdevis dēlam.  Viņš savu vainu atzīst un, pirmo reizi dzīvē pildot amatpersonas deklarāciju, aizmirsis norādīt aizdevumu dēlam. Par pieļauto kļūdu viņš konsultējies ar VID darbiniekiem un vēlējies sodu samaksāt brīvprātīgi. Taču VID norādījis, ka tas nav iespējams, un nepieciešama Saeimas piekrišana. Es jums teikšu — viena liela bēdu ieleja ministrs ir! Man ir aizdomas, ka viņš nepareizo programmu atvēris, jo par tik niknu elektronisko deklarēšanas sistēmu, kuru pēc datu ievades pašam nav iespējas labot, kā apgalvo ministrs, dzirdu pirmo reizi.

Tikai par tautu, tikai ar domām par tautu mūsu kalpiem aizņemti prāti, tāpēc arī nieka personīgo miljonu ministrs aizmirsa deklarēt! Nemaz sevi nežēlo, nemaz!

Kultūra