Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

17. un 18. novembrī, laikraksti un žurnāli netiks izdoti

18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienā, lielākā daļa “Latvijas pasta” nodaļu būs slēgtas; atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, bet dažām nodaļām būs mainīts darbalaiks.


Pirmssvētku dienā, 17.novembrī, pasta nodaļas strādās saskaņā ar sestdienas darba grafiku. Savukārt sestdienā, 22. novembrī, klienti būs gaidīti visās “Latvijas pasta” nodaļās, šajā dienā tiks piegādāti arī preses izdevumi un citi sūtījumi.


Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, novembrī ir pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 17. novembris, pārcelta uz sestdienu, 22. novembri. Tādēļ pēdējais preses un sūtījumu piegādes datums pirms valsts svētkiem ir 14. novembris.


Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ar piegādi dzīvesvietā ir 11. un 12. novembris, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 11. novembrī; 12. novembrī nauda tiks izmaksāta klientiem, kuriem par izmaksas datumu noteikts 13. un 14.novembris; 13. novembrī klienti varēs saņemt pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 15. un 16. novembris; savukārt 14. novembrī – tie klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 17. un 18. novembris.


Pirmdien un otrdien, 17. un 18. novembrī, laikraksti un žurnāli netiks izdoti. Šajās dienās telegrammas netiks piegādātas. Savukārt “Western Union” naudas pārvedumu pakalpojumi valsts svētku brīvdienās tiks sniegti vairākumā strādājošo pasta nodaļu.


“Latvijas pasta” nodaļu precīzu darba laiku valsts svētkos iespējams apskatīt šeit. Detalizēta informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama arī “Latvijas pasta” nodaļās.


“Latvijas pasta” sveic ikvienu iedzīvotāju Latvijas proklamēšanas dienā un aicina šim notikumam par godu iegādāties jaunākās pastmarkas no sērijas “Latvijas Republikai 100”.

Latvijā un pasaulē