Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

27. jūlija pilnais mēness aptumsums: priecājas astronomi, brīdina astrologi

Viss jau ir sagatavots šīs vasaras lielākajam lunārajam notikumam – mēness aptumsumam Ūdensvīra zīmē, kas var mainīt visu mūsu dzīvi. Daudzi vēlas zināt, kā sagatavoties šim izšķirošajam un svarīgajam periodam. Un tā, cikos, kad un kur tu varēsi redzēt 2018. gada jūlija mēness aptumsumu?

Mēness aptumsums būs pats ilgākais pēdējo 100 gadu laikā. Pilna aptumsuma ilgums būs 1 stunda un 47 minūtes.

Mēness aptumsums notiks no 27. jūlija plkst. 20:15 līdz 28. jūlija plkst.2:28. Aptumsuma maksimālā fāze būs vērojama 27. jūlija plkst.23:22.

Šīs dienas vakarā mēness Rīgā lēks pulksten 21:36, Liepājā – pulksten 21:46, Daugavpilī – pulksten 21:20, saule rietēs Rīgā pulksten 21:46, Liepājā – pulksten 21:56, Daugavpilī – pulksten 21:30, bet aptumsuma pilnā fāze sāksies pulksten 22:30, kad debesis vēl būs salīdzinoši gaišas.

Kur būs redzams mēness aptumsums?

Mēness aptumsumu varēs redzēt lielākajā Eiropas daļā, gluži tāpat kā Āzijā, Austrālijā, Āfrikā, Dienvidamerikā un Antarktīdā.

Mēness aptumsums notiek, kad mēness, saule un zeme atrodas uz vienas līnijas, un uz mēnesi krīt zemes ēna. Zeme tajā brīdī atrodas starp sauli un mēnesi.

Mēness aptumsums vienmēr notiek pilnmēness laikā, un tas cilvēku dzīvēs rada kardinālas pārmaiņas. 2018. gada jūlijā mēness aptumsums norisināsies Ūdensvīra zīmē, tāpēc pārmaiņas skars mūsu darbu, radošās izpausmes, brīvības sajūtu un neatkarību.

Kā sagatavoties mēness aptumsumam?

1. Jābūt uzmanīgam un savaldīgam
Aptumsuma periodā bieži notiek strīdi un konflikti. Bet mēness aptumsums neatbalstīs pārmaiņas attiecībās ar tuvajiem cilvēkiem. Svarīgi būt daudz savaldīgākam, taktiskākam un kontrolēt savas emocijas, brīdina astrologi.
Šajā periodā palielinās avāriju, traumu, nelaimes gadījumu, slimību, zādzību un noziegumu risks. Jābūt uzmanīgam un piesardzīgam. Jau divas nedēļas pirms aptumsuma un divas nedēļas pēc tā nepieciešams saudzēt savus spēkus, veselību un vairāk jāatpūšas.

2. Jāatliek svarīgi darījumi un svarīgu lietu uzsākšana
Aptumsuma periodā (divas nedēļas pirms un divas pēc) nav vērts doties spontānos ceļojumos uz jaunu vietu. Tāpat neiesaka sākt jaunus projektus un svarīgas lietas, nevajag savā dzīvē veikt krasas pārmaiņas.

3. Jānodarbojas ar pašanalīzi un jābūt uzmanīgam pret sevi
Mēness aptumsums nes mūsu dzīvēs pārmaiņas, un sākumā tām ir jāskar mūs personīgi. Aptumsuma periodā varēs atbrīvoties no uzstādījumiem, emocijām un bailēm, kas traucējušas tuvoties mērķiem. Šajā periodā var izaugt, izmanīties, apjaust daudzas lietas. Tas ir laiks, lai strādātu ar sevi, meklētu jaunus radošus risinājumus veciem uzdevumiem.

Sagatavots pēc “Esotericblog”

Latvijā un pasaulē