Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

A. s. “Sadales tīkls” darbinieki vētras radītos elektrotīkla bojājumus novērsuši

Svētdien, 14. decembrī, līdz diennakts tumšajam laikam a. s. “Sadales tīkls” elektromontieru brigādes veica aktīvu darbu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu vētras radītos bojājumus un atjaunotu elektrības piegādi atlikušajiem klientiem Kurzemē un Vidzemē. 

Elektroapgāde ir atjaunota visiem klientiem, kur tā tika pārtraukta vētras izraisīto bojājumu dēļ. “Sadales tīkls” turpina novērot situāciju elektrotīklā.

Elektrotīkla atjaunošanā un bojājumu novēršanā operatīvi iesaistījās 242 brigādes ar 630 elektromontieriem, lai novērstu tehniski sarežģītākos un laikietilpīgākos bojājumus. Elektroapgāde galvenokārt tika traucēta valsts rietumu daļā – Liepājā un Kuldīgā, kā arī  ziemeļu daļā – Valmierā un Limbažos.

Sestdienas rītā vētras izraisītie bojājumi pārsvarā bija sarauti vadi elektropārvades līnijās, nolauzti koki, kā arī vējā  nesti un elektrolīnijās aizķērušies koku zari, kas izraisīja līniju atslēgšanos. Divu dienu laikā tika nomainīti vairāk kā 100 vēja un lūstošu koku ietekmē bojāti balsti, no elektrolīnijām noņemti vairāk nekā 1000 vēja brāzmu ietekmē uzgāzti koki, kā arī savienoti sarautie elektrolīniju vadi. “Sadales tīkls” pārstāvji visas dienas garumā pēc nepieciešamības sazinājās ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem, lai informētu par elektroapgādes atjaunošanas gaitu.

“Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot pastiprinātas drošības prasības, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā.
Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz “Sadales tīkls” klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Latvijā un pasaulē