Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izvirzīt dabaszinātņu un matemātikas skolotājus "Ekselences balvai"

Līdz 3.novembrim skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas, pašvaldības, augstskolas un uzņēmumi aicināti izvirzīt "Ekselences balvai" profesionālākos un radošākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus, aģentūru LETA informēja Latvijas Universitātes (LU) Preses centrā.

"Ekselences balva" jau ceturto gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums, stāsta LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra pārstāve Santa Margeviča.

Viņa saka, ka šis apbalvojums ļauj atklāt to, cik daudz dabaszinātnēs un matemātikā ir patiesi izcilu skolotāju, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstoši laikam, palīdzot skolēniem sasniegt augstus rezultātus un ieinteresējot karjeru saistīt ar eksaktajām nozarēm.

Lai izvirzītu skolotāju "Ekselences balvai", pieteicējam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kurai jāpievieno skolotāja CV. "Ekselences balvas" nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas. Plašāka informācija par projektu atrodama LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra mājaslapā "www.dzm.lu.lv".

Labākie no balvai izvirzītajiem skolotājiem 9.decembrī tiksies finālā, lai konkursā apmainītos ar inovatīvām idejām mācību darbā, analizētu mācību situācijas, risinātu metodiskus uzdevumus, modelētu un vadītu nodarbības skolēniem. Dienas noslēgumā notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti visi finālisti.

Katra mācību priekšmeta skolotājs saņems 1400 eiro balvu.

"Ekselences balvas" pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, Valsts izglītības satura centrs un LU Fonds.

Latvijā un pasaulē