Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt labāko sociālo darbinieku

Labklājības ministrija (LM) līdz 10. oktobrim aicina pieteikt labāko sociālo darbinieku konkursam “Labākais sociālais darbinieks Latvijā — 2014.gadā”.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pieteikumus var iesniegt elektroniski: “Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2014. gadā” šeit  vai  šeit. Paredzēts, ka katram pieteicējam jāizpilda pilnīgi visi atbilžu varianti, tā izslēdzot iespēju sniegt dažādas, pārāk izvērstas un subjektīvas atbildes, nodrošinot līdzvērtīgas prasības un iespējas pret visiem pretendentiem.

Konkursa nolikumu var lejuplādēt šeit

Pretendentus vērtēs šādās nominācijās:
Labākais iedzīvotāju izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks Latvijā 2014,
Labākais iedzīvotāju izvirzītais nevalstiskā sektora sociālais darbinieks Latvijā 2014,
Labākais darba devēja izvirzītais sociālās institūcijas vadītājs Latvijā 2014,
Labākais darba devēja izvirzītais sociālais darbinieks Latvijā 2014.

Kandidātu, ar vislielāko punktu skaitu, neatkarīgi no nominācijas nominēs par Labāko sociālo darbinieku Latvijā 2014. gadā.

Lai pretendētu titulam “Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2014.”, jābūt Latvijā strādājošam sociālajam darbiniekam, kuram ir atbilstoša izglītība un vismaz triju  gadu pieredze sociālā darba jomā.

Konkursā vērtēs pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Konkursu LM īsteno sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju. Šo organizāciju pārstāvji strādās žūrijā, lai vērtētu iesniegtās anketas un piešķirtu atbilstošus titulus. Žūrija anketas izskatīs un lēmumu pieņems līdz 2014. gada 3. novembrim.

Latvijā un pasaulē