Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona iedzīvotājus aicina pieteikt savas biznesa idejas “Biznesa nakts” konkursam

Konkurss “Biznesa nakts” aicina komandas no Aizkraukles pilsētas un novada pieteikt savas biznesa idejas. Finālistiem būs iespēja 24 stundu laikā kopā ar konkursa mentoriem veikt padziļinātu ideju izstrādi, prezentēt tās žūrijai un pretendēt uz kādu no Swedbank piedāvātajām naudas balvām. Konkursu rīko Biznesa augstskola “Turība” un “Turība Business HUB”.

Šogad pirmo reizi konkursa vēsturē koncepts ir atšķirīgs, jo organizatori pasākumu ir izveidojuši vēl saistošāku un noderīgāku esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, lai motivētu uzsākt drosmīgas un vēl iepriekš nerealizētas idejas, kuru autori ir paši komandas dalībnieki. Konkursa finālā labākajām trīs komandām tiks sadalīts naudas balvu fonds 700 EUR vērtībā no Swedbank.

Lai iekļūtu konkursa finālā, komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savas biznesa idejas.

Fināls norisināsies 27. un 28. aprīlī “Turība Business HUB” telpās. Pieteikties aicināts ikviens interesents, sākot no 18 gadu vecuma neatkarīgi no nodarbošanās, izveidojot komandu trīs cilvēku sastāvā un aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikuma anketa un konkursa nolikums atrodami "Biznesa  nakts"  Facebook lapā http://www.facebook.com/biznesanakts. Pieteikt savu dalību konkursā iespējams līdz 13. aprīļa plkst. 23:57.

Konkurss norisināsies divās kārtās – atlase līdz 13. aprīlim un konkursa fināls 27. un 28. aprīlī “Turība Business HUB” telpās. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, tiks atlasītas 8 komandas, kas turpinās dalību konkursa finālā. Pieteikumā tiks vērtētas sadaļas “Īss biznesa idejas apraksts” un “Motivācija”. Sadaļā “Īss biznesa idejas apraksts” ir jāapraksta vēl iepriekš nerealizēta biznesa ideja un uzņēmējdarbības nozare. Sadaļu “Motivācija” organizatori aicina aizpildīt radoši un piedomāt pie kvalitatīva noformējuma – tas kalpos kā pierādījums komandas ieinteresētībai un attieksmei pret savu biznesa ideju. Šo sadaļu iespējams aizpildīt brīvā, pašu izvēlētā formā – rakstiski, video, prezentācijas formātā u.c.

27. aprīlī, atklājot konkursu, komandas saņems norādes, kas jāņem vērā pasākuma norises laikā – divdesmit četrās stundās. Komandu pamatuzdevums ir 24 stundu laikā veikt savu iesniegto ideju padziļinātu izpēti, plānošanu un prezentācijas sagatavošanu. 28. aprīļa rītā komandas prezentēs savu veikumu žūrijai. Komandas, kuras pēc žūrijas vērtējuma būs ieguvušas 1., 2. un 3. vietu, saņems naudas balvu no Swedbank.

Latvijā un pasaulē