Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu Mobilais veselības aprūpes centrs saņem ziedojumu 11 618 eiro vērtībā

Starptautiskā senioru golfa sacensību dalībnieki bērnu Mobilajam veselības aprūpes centram ziedojuši 15 000 dolāru (11 618 eiro).

Kā aģentūru LETA informēja turnīra organizatore Ieva Duļevska, šī summa nodrošinās 420 bezmaksas ārstu apskates bērniem visā Latvijā.

Ziedojums Mobilā veselības aprūpes centra darbības atbalstam ir ļoti būtisks, jo visa centra darbība balstās tikai uz ziedojumiem, un 11 618 eiro būs labs atspaids turpmākajiem plāniem.

Bērnu Mobilais veselības aprūpes centrs darbu sāka 2011.gadā, lai padarītu pieejamākus medicīniskos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem Latvijā un nodrošinātu regulāras primārās medicīniskās pārbaudes, kā arī izsniegtu savlaicīgu norīkojumu pie kvalificētiem speciālistiem.

Ar Mobilā veselības aprūpes centra palīdzību bērni dažādās Latvijas vietās bez maksas var saņemt bērnu oftalmologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, LOR, dermatologa un pediatra konsultācijas, veikt izmeklējumus. Tāpat tiek nodrošināta plaša izglītojošā programma.

Mobilais veselības aprūpes centrs ir 17 metrus garš moderns transporta līdzeklis, kurā izveidotas divas atbilstoši aprīkotas pacientu izmeklēšanas telpas un pieņemšanas telpa. Visi pakalpojumi tiek sniegti sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālistiem. Kopš darbības sākuma Mobilajā veselības aprūpes centrā veikts vairāk nekā 11 000 bezmaksas apskašu bērniem visā Latvijā.


Latvijā un pasaulē