Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāta Jaundžeikara dēls sūdzas par lēmumu atzīt viņa vainu automašīnas vadīšanā narkotisko vielu ietekmē

Deputāta Dzintara Jaundžeikara (LPP/LC) dēls Pēteris Augstākās tiesas (AT) Senātā iesniedzis kasācijas sūdzību par tiesas lēmumu atzīt viņu par vainīgu automašīnas vadīšanā narkotisko vielu ietekmē.

AT preses sekretāre Baiba Kataja aģentūru LETA informēja, ka Jaundžeikara kasācijas sūdzība AT saņemta 19. decembrī, taču Senāta Administratīvo lietu departaments vēl nav noteicis tās izskatīšanas datumu.

LETA jau ziņoja, ka 12. novembrī Administratīvā apgabaltiesa noraidīja Jaundžeikara apelācijas sūdzību par tiesas spriedumu, ar kuru viņš atzīts par vainīgu automašīnas vadīšanā narkotisko vielu ietekmē.

Apgabaltiesa atstāja spēkā Latgales priekšpilsētas tiesas spriedumu, ar kuru atzīta viņa vaina un viņam noteikts administratīvais arests uz 11 diennaktīm, 500 latu naudas sods un uz diviem gadiem atņemta autovadītāja apliecība.

Jaundžeikars viņam nelabvēlīgo spriedumu pārsūdzēja un lūdz apturēt sprieduma izpildi, taču tiesa noraidīja viņa lūgumu.

Līdz ar to Jaundžeikars izcieta viņam piespriesto 11 diennakšu administratīvo arestu.

Jaundžeikara vadīto automašīnu 2006. gada 3. februāra rītā apturēja Ceļu policija. Vadītāju aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā policija nogādāja Narkoloģijas valsts aģentūrā.

Jaundžeikars toreiz stingri uzstāja, ka nelegālās vielas nav lietojis, tomēr laboratorijas analīzes viņa organismā atklāja sintētiskās narkotikas "ecstasy" pēdas.

Latvijā un pasaulē