Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Druva Food" būvēs Baltijā lielāko vafeļu ražotni, sāk sadarbību ar Gambiju

AS "Druva Food" ir modernizējusi saldējuma ražošanas līniju, plāno kļūt par vienu no saldējuma ražošanas līderiem Latvijā un būvēs Baltijā lielāko saldējuma vafeļu ražotni, kurā sākotnēji investēs pusmiljonu eiro, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma pārstāve Ieva Jansone.Uzņēmums arī noslēdzis vienošanos ar vienu no Igaunijas lielākajiem pārtikas nozares uzņēmumiem "Uvic", kā arī uzsācis sadarbību ar Āfrikas valsti Gambiju.

Jaunas, modernas un daudzfunkcionālas saldējuma ražošanas līnijas uzstādīšana ļāvusi palielināt ne tikai saldējuma ražošanas jaudas un kvalitāti, bet arī izstrādāt jaunus produktus, piemēram, "Druva Premium" plombīra saldējumu ar sarkano vīnogu, mango-meloņu garšu u.c.

Projekta īstenošanai par saldējuma ražošanas līnijas uzstādīšanu piesaistīts arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsts programmā "Augstas pievienotās vērtības investīcijas".

Palielinoties saldējuma ražošanas apjomiem, uzsākta arī nākamā investīciju projekta realizācija Baltijā lielākās saldējuma vafeļu ražotnes izveidei, kuras mērķis ir nodrošināt pieaugošo pašpatēriņu un nodrošināt pieprasījumu no Baltijas, Krievijas, Polijas un Rietumeiropas tirgus saldējuma ražotājiem.

Ražošanas uzsākšana paredzēta 2014.gada otrajā pusē. Tirgū plānots piedāvāt gan tradicionālās vafeļu glāzītes, gan tītos vafeļu konusus, kas Baltijā šobrīd netiek ražoti.

Galīgo investīciju apjomu saldējuma vafeļu ražotnē kompānija vēl nosaukt nevarēja, bet atklāja, ka projekts tiks realizēts kārtās un sākotnējās investīcijas projektā būs 500 000 eiro apmērā.

Kā skaidro AS "Druva Food" valdes priekšsēdētājs Aldis Ošenieks, palielinot ražošanas apjomus, AS "Druva Food" spēs apmierināt arī aizvien pieaugošo pieprasījumu eksporta tirgos Igaunijā, Vācijā un Lietuvā. Šobrīd ir uzsākta sadarbība ar Gambiju, bet, uzsākot intensīvāku saldējumu un vafeļu ražošanu, tiks slēgti līgumi ar Izraēlu un Azerbaidžānu.

Šobrīd eksporta tirgos tiek realizēti ap 50% no "Druvas Food" saražotās produkcijas.

Latvijā un pasaulē