Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izšuj Ziemassvētku apsveikumus

Sunākstes pamatskolas draugi šogad Ziemassvētkos saņems īpašā izšūšanas tehnikā bērnu darinātus svētku apsveikumus. Šonedēļ tie vēl apskatāmi skolas gaitenī, bet pēc tam kā laba vēlējumi Ziemassvētkos aizceļos pa pastu.

Sunākstes pamatskolā šogad pirmo gadu darbojas interešu izglītības pulciņš “Jautrās atklātnes”, kuru vada skolotāja Sarmīte Zariņa. “Pulciņa nodarbības apmeklē ne tikai meitenes, bet arī zēni, darbojas dažādu vecumu skolēni. Sākumā izstrādājam tematiku, domājam, ko vēlamies izšūt un kā zīmējums varētu izskatīties uz papīra, piemeklējam vajadzīgo krāsu diegus. Tad, kad bērni apguvuši īpatnējo izšūšanas tehniku, vairāk laika var veltīt fantāzijai,” stāsta skolotāja.

Izstādē “Ziemassvētk noskaņas” aplūkojami bērnu izšūtie apsveikumi Ziemassvētkos. Tie ir daudzveidīgi — uz krāsaina papīra izšūtas izrotātas eglītes, Ziemassvētku novēlējumi, rotājumi, arī Ziemassvētku vecītis.

“Šos apsveikumus sūtīsim draugiem un sadarbības partneriem, domāju, ka tas ir daudz interesantāk, oriģinālāk un mīļāk — saņemt apsveikuma kartīti, kura gatavota  bērnu rokām un tāda ir vienīgā,” stāsta skolotāja.

Latvijā un pasaulē