Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā apskatāma fotoizstāde “Sievietēm Zinātnē”

Ceļojošajā fotoizstādē “Sievietēm Zinātnē” vēlamies iepazīstināt ar jaunajām zinātniecēm – 2016. gada laureātēm dr.sc.ing. Kristīni Šalmu-Ancāni, mg.Sc.ing. Jevgeņiju Lugiņinu un dr.biol. Ilzi Dimantu, kā arī atgādināt par izcilajām un veiksmīgajām zinātniecēm, tagad jau akadēmiķēm, kuras bijušas vienas no pirmajām šīs stipendijas laureātēm - dr.habil.biol. Ruta Muceniece ir 2005. gada stipendiāte, dr.pharm. Maija Dambrova ir 2006. gada stipendiāte, dr.biol. Aija Linē ir  2005. gada stipendiāte un dr.phys. Līga Grīnberga ir 2007. gada stipendiāte.

Ar šo izstādi L'OREAL Baltic, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Zinātņu akadēmija vēlas aizvien vairāk tuvināt zinātni sabiedrībai, iedrošināt meitenes izvēlēties kādu no zinātnes jomām un kopā ar sabiedrību cildināt sieviešu – zinātnieču – ieguldījumu zinātniskās attīstības un sabiedrības vārdā. Šīs sievietes ir apliecinājums, ka ir iespējams izveidot veiksmīgu un aizraujošu karjeru zinātnes jomā, apvienojot to ar nepārtrauktu attīstību un izaugsmi personīgajā dzīvē.

Izstādes atrašanās vieta: LNB 3.stāva galerijā. Izstāde apskatāma līdz 5. februārim.


Latvijā un pasaulē