Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LCB aicinās partijas parakstīt vienošanos par Autoceļu fonda atjaunošanu

Šodien biedrības "Latvijas Ceļu būvētājs" (LCB) valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš informēs medijus par LCB, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) un Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA) kopīgās kampaņas Autoceļu fonda atjaunošanai sākšanu. Kampaņas laikā politiskajām partijām tiks piedāvāts parakstīt vienošanos par Autoceļu fonda atjaunošanu, un šo vienošanos partijas apņemsies īstenot, kad iekļūs nākamajā Saeimā.

Preses konference notiks Tallinas šosejas 14.kilometrā plkst.14.

Patlaban autoceļu lietotāji maksā piecus nodokļus, kurus Finanšu ministrija necaurskatāmi novirza dažādu citu sfēru finansēšanai. Līdz šim notikusī LCB sarakste ar valsts amatpersonām nav izveidojusies par auglīgu dialogu, bet palikusi tikai monologa līmenī. Tāpēc LCB, LPS un LPPA uzskata, ka tikai Autoceļu fonda darbības atjaunošana spēs disciplinēt valsts amatpersonas iekasētos nodokļus atstāt ceļu remontiem un būvei, nevis izlietot dažādām citām vajadzībām.

Mediju pārstāvjiem tiks demonstrēta prezentācija, kurā LCB valdes priekšsēdētājs informēs par uzsākto kampaņu. Būs arī iespēja eksperta pavadībā, ievērojot drošības prasības, aplūkot turpat blakus esošo tiltu, kura braucamā daļa izskatās vizuāli sakopta, bet tilta balsti un armatūra ir deformējusies. Šis apstāklis būtiski apdraud vairāku simtu cilvēku dzīvību, kuri ikdienā pārvietojas pāri šim tiltam, turklāt tam nav pat noteikti masas ierobežojumi, kaut gan tiltu dienā šķērso desmiti smago automašīnu.

Latvijā un pasaulē