Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks starptautiskā konference "TransBaltica 2014"

Šodien Rīgā notiks 17.starptautiskā konference "TransBaltica 2014", kurā paredzētas plašas diskusijas par Baltijas transporta un tranzīta tirgu, veltot īpašu uzmanību nozares attīstībai turpmākajos gados.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Tranzīta biznesa asociācijā, konferenci atklās satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V) un tajā uzstāsies nozares eksperti un speciālisti no Polijas, Krievijas, Vācijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas.

Kā skaidro asociācijā, būs iespēja diskutēt ar Eirāzijas ekonomikas komisijas pārstāvi Dmitriju Ņekrasovu, Baltkrievijas muitas ekspertu Sergeju Samuščevu, Vācijas nacionālās loģistikas asociācijas pārstāvi Dieteru Boku, Hamburgas ostas pārstāvi Adinu Caillio, Krievijas kompānijas "Sovtransavtoexpedition" ģenerāldirektoru Leonīdu Šļjapņikovu, kompānijas "Sibur" ekspertu Vitāliju Protasovu, Igaunijas kompānijas "Bominflot" izpilddirektoru Anatoliju Belovu, Polijas dzelzceļa ekspertu Annu Modzelevsku, Latvijas dzelzceļa pārstāvi Guntaru Jansonu un citiem.

Pasākums notiks šodien un 6.jūnijā. Paredzētas četras plenārsēdes viesnīcā "Radisson SAS Daugava" un izbraukuma sesija Rīgas brīvostā.

Konferenci organizē Latvijas Tranzīta biznesa asociācija sadarbībā ar Satiksmes ministriju, "Latvijas Dzelzceļu", Liepājas speciālo ekonomisko zonu, Ventspils brīvostas pārvaldi un Rīgas brīvostas pārvaldi. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fondu.

Latvijā un pasaulē