Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Politiski represētie cer uz valsts aizsardzības spēju palielināšanu

Latvijas politiski represētie pieaugošās Krievijas agresīvās politikas apstākļos par galveno prioritāti uzskata valsts aizsardzības spēju krasu palielināšanu, pausts Latvijas Politiski represēto apvienības izplatītajā paziņojumā. Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Politiski represēto apvienības sekretāre Dagnija Liepiņa, tas būtu panākams, pastiprinot valsts drošības iestāžu darbību un novirzot finanšu līdzekļus jaunu tehnoloģiju iegādei gan armijas, gan drošības dienesta vajadzībām.

Šis ir viens no uzdevumiem, kas būtu jāveic, lai sasniegtu politiski represēto personu izvirzīto mērķi - labi aizsargāta Latvijas valsts, kas balstās uz ekonomiskās izaugsmes panākumiem un nodrošina labklājību valsts iedzīvotājiem.

Politiskie represētie jaunievēlētajai Saeimai iesaka vēlreiz atgriezties pie Valsts prezidenta priekšlikumiem par viņa un Ministru prezidenta pilnvaru palielināšanu, ko līdz šim Saeima nav atbalstījusi. Savukārt valsts pārvalde ir jānodrošina ar pieredzes bagātiem, zinošiem un valsts labā strādāt motivētiem ierēdņiem.

Tāpat ar jauno mācību gadu visās izglītības iestādēs būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība patriotiskās audzināšanas līmeņa celšanai.

Visbeidzot, būtu jāveic izmaiņas nodokļu politikā, veicinot biznesa attīstību un mazinot plaisu starp bagātajiem un nabagajiem.

Minētie ieteikumi apstiprināti Latvijas Politiski represēto personu 16.salidojumā.

Latvijā un pasaulē