Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prezidenta, Saeimas priekšsēdētājas un premjeres paziņojums Latvijas tautai 2

Valsts prezidenta, Saeimas priekšsēdētājas un Ministru prezidentes paziņojums Latvijas tautai pēc 25.marta Nacionālās drošības padomes sēdes.

Laikā, kad esam liecinieki eskalētiem politiskiem un militāriem konfliktiem tuvu Latvijas robežai, mēs asi nosodām jebkādus politiski provokatīvu motīvu vadītus mēģinājumus radīt spriedzi un mākslīgi veicināt nesaskaņas arī Latvijas sabiedrībā.

Latvija vienmēr ir bijusi mājas daudzām tautībām, kas sarežģītos vēsturiskos pavērsienos ir stāvējušas plecu pie pleca, izveidojot un aizstāvot šo valsti, kas dzima sūrās cīņās un īstenoja tautas ilgas pēc brīvības. Latvijai ir nozīmīgs katrs tās iedzīvotājs. Mūsu nav skaitliski daudz. Mēs nedrīkstam izplēnēt pasaules vējos. Latvija mums visiem ir tikai viena. Visi, kam Latvija ir svēta un dārga, kas ciena šīs zemes vēsturisko un latvisko identitāti, šeit raduši dzimteni un izveidojuši pavardu - mēs visi esam piederīgi un nozīmīgi savai neatkarīgajai valstij - Latvijai.

Mēs visi - neatkarīgi no etniskās izcelsmes, dzimtās valodas, reliģiskajiem uzskatiem vai pārliecības - esam viena Latvijas tauta. Mūs vieno patiesa vēlme dzīvot mierā, saticībā un labklājībā, mūsu brīvajā Latvijas valstī. Tikai mēs - katrs pats un visi kopā, varam būt atbildīgi par savu valsti. Mēs zinām, kādu Latviju gribam redzēt šodien un kādu to vēlamies atstāt mūsu nākamajām paaudzēm.

Mēs asi nosodām jebkādu politisku motīvu vadītu rīcību, kas ir vērsta uz spriedzes radīšanu, nesaskaņu provocēšanu un dažādu sabiedrības grupu apzinātu naidošanu un pretnostatīšanu.

Mēs aicinām Latvijas iedzīvotājus kritiski izvērtēt Krievijas oficiālās varas rīcību Ukrainā. Mēs mudinām nepieļaut naidīgo spēku cerības Latvijā dzīvojošās tautības padarīt par instrumentu savu tuvredzīgo politisko interešu īstenošanai. Latvijas tauta vienmēr ir spējusi atšķirt graudus no pelavām!

Mēs apliecinām, ka Latvija ir un paliks demokrātiska Eiropas valsts, kas ciena un aizsargā gan latviešu, gan mazākumtautību daudzveidīgo kultūru un dažādās valodas.

Mēs darīsim visu, kas no mums atkarīgs, lai valsts politika un praktiskā rīcība būtu atbildīga. Tā būs vērsta uz valstiskuma un drošības stiprināšanu, kā arī uz sabiedrības saliedēšanu. Mēs zinām, ka mums kopā tas izdosies!

Komentāri 2

nav jābaidās...

lūk, ko Putinam raksta krievu žurnālisti...........".Bet vēl mēs uzzinājām, ka jūs plānojat iztērēt daudz naudas, lai normalizētu dzīvi Krimā. Kautrējamies jautāt: vai varētu šo naudu izmantot dzīves normalizēšanai Vologdas apgabalā. Citādi mūsu apgabals ir tādā parādu bedrē, ka nekam naudas nepietiek. Bet mums ir ļoti vajadzīgi tilti, ceļi, sporta būves, ražošanas objekti, jaunas darba vietas..,"

pirms 4 gadiem, 2014.03.26 18:09

Latvijā un pasaulē