Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedums Jēkabpils spēļu zāles aplaupīšanas lietā vēl nav pārsūdzēts

 Zemgales apgabaltiesas Aizkraukles tiesas namā vēl nav pārsūdzēts spriedums Jēkabpils spēļu zāles aplaupīšanas lietā, aģentūru LETA informēja apgabaltiesas tiesneša palīdze Ineta Vītoliņa.

Pašlaik nav saņemta neviena pārsūdzība, taču Vītoliņa nemācēja pateikt, kad ir pēdējais pārsūdzības iesniegšanas datums, jo katram apsūdzētajam tas atšķirsies.

"Desmit dienu pārsūdzības termiņš sākas no pilna nolēmuma saņemšanas dienas, kad apsūdzētais ir parakstījies cietumā par nolēmuma saņemšanu. Apsūdzētajiem, kuri nesaprot valsts valodu, tiks izsniegts nolēmuma tulkojums, kas ir vēl procesā, un tikai no tulkojuma saņemšanas paraksta sāksies desmit dienu pārsūdzības termiņš," skaidroja Vītoiņa.

Kā ziņots, 5.septembrī, Zemgales apgabaltiesas Aizkraukles tiesu namā, apelācijas kārtībā skatot Jēkabpils spēļuzāles aplaupīšanas krimināllietu, tiesa pieciem no septiņiem apsūdzētajiem mīkstinājusi iepriekš piespriestos sodus, aģentūru LETA informēja Zemgales apgabaltiesas tiesneša palīdze Ineta Vītoliņa.

Tiesas spriedums nemainīts Arvo Žagaram, kuram iepriekš tika piespriests mūža ieslodzījums, un Staņislavam Berkulam, kurš apsūdzēts epizodē par zādzību Jūrmalā un kuram tiesa piesprieda nosacītu brīvības atņemšanu uz sešiem mēnešiem. Spēkā atstāta daļa par policijas uzraudzību uz trim gadiem.

Denisa Hristoforidi sods no 20 gadiem ieslodzījumā saīsināts līdz 18 gadiem un deviņiem mēnešiem cietumā, savukārt viņa brālim Pāvelam cietumā jāpavada 16 gadi iepriekš piespriesto 18 gadu vietā. Leonīda Koņuhova sods saīsināts no 13 līdz 12,5 gadiem ieslodzījumā, savukārt Edgaram Paruškinam tiesa piesprieda brīvības atņemšanu uz desmit gadiem. Viņam nolemts nepiemērot arī mantas konfiskāciju.

Savukārt Staņislava Babeļa apsūdzībā izbeigts kriminālprocess par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, sodu no 13 gadiem ieslodzījumā mīkstinot līdz 11,5 gadiem ieslodzījuma vietā.

Latvijā un pasaulē