Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzticības tālrunis rīko ikgadējo Ziemassvētku akciju

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 2014.gada 25.decembrī un 26.decembrī rīko tradicionālo Ziemassvētku akciju "Uzticies... Tevi dzirdēs un sapratīs". Tās laikā uzticības tālrunim īpaši aicināti zvanīt bērni un pusaudži, lai saņemtu bezmaksas psiholoģisko atbalstu un palīdzību Ziemassvētku laikā.

Akcijas norises laikā uzticības tālrunis 116111 strādās no plkst. 9.00 līdz 24.00.

Uzticības tālruņa 116111 uzkrātā pieredze liecina, ka daļa cilvēku tieši Ziemassvētku laikā īpaši asi izjūt savas problēmas - vientulību, nesaprašanos ar citiem cilvēkiem, atstumtību utt. Tādēļ iespēja saņemt atbalstu ir īpaši svarīga. Šādas akcijas uzticības tālruņa speciālisti rīko regulāri jau pēdējos 6 gadus, un interese par tām ir salīdzinoši augsta.

"Mūsu pieredze rāda, ka pat svētku laikā problēmas, ar kurām saskaras bērni, nekur nepazūd! Šajos Ziemassvētkos 25. un 26.decembrī esam pagarinājuši uzticības tālruņa darba laiku līdz pusnaktij, lai bērniem pēc iespējas vairāk būtu iespēja vērsties pēc palīdzības!", norāda Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Ikdienas darba režīmā uzticības tālruni var sazvanīt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 23.00, sestdienās no plkst. 8.00 līdz 22.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Latvijā un pasaulē