Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdības veidošanu uztic Godmanim 7

Valsts prezidents Valdis Zatlers oficiāli paziņoja, ka nākamās valdības veidošanu uztic ilggadējam politiķim, vienam no Latvijas Pirmās partijas/"Latvijas ceļa" (LPP/LC) līderiem, iekšlietu ministram Ivaram Godmanim.

Zatlers uzsvēra, ka šo lēmumu viņš pieņēmis pamatojoties uz pēdējā mēneša notikumiem uz to kā izvirzītie premjera amata kandidāti reaģēja dažādās situācijās, kā komunicēja ar medijiem, kā uzrakstīja savu darbības plānu.

Prezidents arī uzsvēra, ka valdībā partiju ministriem ir jābūt proporcionāli to deputātu skaitam Saeimas frakcijās.

Godmanis, tiekoties ar Zatleru valsts vadītājam solīja, ka veidos piecu partiju koalīciju, taču, ja būs situācija, ka tādu nav iespējams izveidot un partija "Jaunais laiks" (JL) nevēlēsies iekļauties viņa valdībā, viņš par to informēs prezidentu. Šādā gadījumā varot tikt apstiprināta četru partiju veidota valdība.

Godmanis no Valsts prezidenta saņēmis uzdevumu valdību izveidot līdz Ziemassvētkiem. Pēc politiķa vārdiem, prezidents viņam lūdzis izveidot valdību, tāpēc neesot variantu atteikties un viņš ķeršoties pie darba.

Komentāri 7

no tvnet

Apinis uzskata, ka demisionējušās Aigara Kalvīša (TP) valdības veselības ministrs Vinets Veldre (TP) minētās prioritātes nespēs īstenot. "Ja viņš paliks savā amatā, tā būs katastrofa," uzskata Apinis. Viņaprāt, Veldre līdz šim ir bijis ļoti bezatbildīgs pret sabiedrības veselības stāvokli. TAS NOZĪMĒ KA ATTIECĪGĀS JOMAS MINISTRIJU JĀVADA PROFESIONĀLIM, VESELĪBAS MINISTRIJU ĀRSTAM

pirms 11 gadiem, 2007.12.15 16:36

Miks

Prezidents,kā burvju mākslinieks,izvilka no piedurknes,jau apbružātu,vecu zaķi.Izrādās,ka mežā vairs nav neviena jēdzīga,gudra un jauna zvēru vadoņa.Ko gan var gribēt,ja pats nācis no zooloģiskā dārza.Vecais-jaunais zaķis,jau gatavo kompensācijas talonus,tiem kam būs švaki ar iztikšanu-izdzīvošanu,pēc kuriem būs atkal jāiet lūgties,pie vienīgajiem pareizajiem,īstās partijas bonzām,kas būs sasēduši īstajās pašvaldībās.

pirms 11 gadiem, 2007.12.15 16:42

Miks

Visi tie,kas visos iespējamos preses un citos saziņas līdzekļos lūdza Kalvīti pieņemt nākošā gada budžetu,tagad var raudāt asaras,nākošgad varēsiet pie ārsta maksāt 10-15Ls.par vizīti,un iztikt bez kompensējamām zālēm.Jo ar vienas spalvas vilcienu tika nolikvidēta ģimenes ārstu prakse.

pirms 11 gadiem, 2007.12.15 16:48

To Miks

ar vienas spalvas vilcienu tika nolikvidēta ģimenes ārstu prakse vai tiesa?. Ja taisnība to nemaz vēl tauta t.sk. reņģēdāji vēl nemaz nav aptvēruši,kas noticis

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 15:46

Miks

Kā liecina kolhoza laiku prakse,veterinārārsti vecus un pārāk slimus lopiņus neārstēja,tiem vai nu ļāva nomirt dabiskā nāvē,vai arī ar nazi pa rīkli.To labi šajā Kalvīšlaikā parādīja vetārsts Veldre,slimus un vecus neviens ar puķēm pie ārsta negaidīja un no slimnīcām furņīja ātrāk ārā--vai nu uz kapiem,vai uz mājām.Tagad dzird,ka vetārsts Veldre būs aizsardzības ministrs pie Godmaņpapa,nu tad ,kā teikts tai vecajā filmā--tas nozīmē, ka mūs gaida drūmi un skumji laiki ar netradicionāliem inflācijas apkarošanas paņēmieniem.

pirms 11 gadiem, 2007.12.20 11:48

Latvijā un pasaulē