Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts prezidents kopā ar Latvijas ģimenēm iededz Ziemassvētku egli

11.decembrī Valsts prezidents Andris Bērziņš un Dace Seisumas kundze kopā ar 18 ģimenēm no Latvijas pilsētām un novadiem iededza Ziemassvētku egli Rātslaukumā pie prezidenta rezidences - Melngalvju nama.

Šogad Rātslaukuma egli iedegt bija ieradušās ģimenes no Latvijas pilsētām un novadiem: Ezeriņu ģimene no Kandavas novada; Ļūļāku ģimene no Krustpils novada Kūku pagasta; Kalnozolu ģimene no Aizkraukles novada Aizkraukles pagasta; Kaņepoņu ģimene no Jelgavas; Mateviču ģimene no Priekules novada Kalētu pagasta; Lapsu ģimene no Ķekavas novada Ķekavas pagasta; Andersonu ģimene no Jaunpils novada Jaunpils pagasta; Sondoru ģimene no Inčukalna novada Inčukalna pagasta; Freimaņu ģimene no Rīgas; Pērkonu ģimene no Rugāju novada Rugāju pagasta; Šauļu ģimene no Saldus; Sokolovsku ģimene no Liepājas; Sprindžu ģimene no Galēnu pagasta Riebiņu novada; Stoginu ģimene no Liepājas; Zonenbergu ģimene no Laidu pagasta Kuldīgas novada; Zariņu ģimene no Trapenes pagasta Apes novada; Oščenkovu ģimene no Ludzas un Strupuļu ģimene no Ludzas novada Nirzas pagasta.

Latvijā un pasaulē