Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs pieteikties maksas studijām Latvijas Kultūras akadēmijā

No šodienas līdz 27.augustam Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) būs iespējams pieteikties maksas studijām bakalaura un maģistra studiju programmā. Kā aģentūru LETA informēja LKA ārējo sakaru un komunikāciju speciāliste Aija Melbārde, pieteikšanās minētajos datumos notiks no plkst.10 līdz 16.

Līdz 27.augustam tiek izsludināta pietiekšanās maksas studijām bakalaura programmas apakšprogrammā "Drāmas un teksta studijas", kā arī "Starpkultūru sakari Latvija-Vācija" (bez vācu valodas priekšzināšanām) un maģistra studiju programmas apakšprogrammās "Kultūras un starpkultūru studijas", "Muzeju un kultūras mantojuma studijas", "Kultūras menedžments un radošās industrijas", "Teātra māksla", "Audiovizuālā māksla: filmu režija un producēšana".

Savukārt līdz 14.jūlijam LKA notika reģistrācija un konkurss studijām par valsts budžeta līdzekļiem bakalaura, maģistra un doktora studijās.

Konkursam noslēdzoties, ir pilnībā nokomplektētas studējošo grupas par valsts budžeta līdzekļiem. Vidējais konkursa koeficients bakalaura studijās bija četri pretendenti uz vienu budžeta vietu, maģistra studijās - divi pretendenti uz vienu budžeta vietu.

Pašlaik kopā noslēgti gandrīz 200 līgumi. Vislielākā reflektantu interese šajā gadā bija par studijām bakalaura programmas specializācijās: "Starpkultūru sakari Latvija-Francija/Beļģija", "Kultūras teorija un menedžments" un "Audiovizuālā un skatuves māksla un producēšana".

Latvijā un pasaulē