Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

61% Latvijas iedzīvotāju 18-55 gadu vecumā ir jau pieraduši pie eiro

Ar šī gada 1.jūliju beidzas likumā noteiktais laiks, kad cenām jābūt atspoguļotām gan eiro, gan latos. Puse (52%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem nevēlētos, lai cenas arī turpmāk tiktu atspoguļotas gan eiro, gan latos (26% - drīzāk nē; 26% - noteikti nē). To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, jūnija beigās veiktais pētījums.

Savukārt 43% Latvijas iedzīvotāju aptaujātajā vecuma grupā pauduši vēlmi, lai cenas arī turpmāk tiktu atspoguļotas gan eiro, gan latos (19% - noteikti jā; 24% - drīzāk jā).

5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Lielākā daļa (61%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir jau pieraduši pie eiro (20% - noteikti jā; 41% - drīzāk jā).

37% iedzīvotāju norāda, ka nav vēl pieraduši pie eiro (25% - drīzāk nē; 12% - noteikti nē).

2% iedzīvotāju nav konkrēta vērtējuma par savu pieradumu pret cenām eiro.

Lietotāju raksti