Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudz jautājumu par virszemes televīziju 2

Laikraksta “Staburags” redakcijai ir zvanījuši vairāki iedzīvotāji, uzdodot jautājumus par virszemes televīzijas ieviešanu.

— Man mājās ir trīs televizori. Pagājušā gada nogalē nopirku trīs “Lattelecom” dekoderus. Šajā laikā uzņēmums piedāvāja akciju - vienu mēnesi televīziju var skatīties bez maksas, un arī karte, kuras vērtība ir desmit latu, tiek dāvināta. Katram televizoram ir noslēgts atsevišķš līgums. Pārsteigums bija, saņemot rēķinu - par diviem dekoderiem tiešām nebija jāmaksā, bet par vienu bija jāmaksā. Kāpēc tā, ja visi trīs dekoderi pirkti vienā veikalā un akcijas laikā? Maniem paziņām arī ir jāmaksā par televīzijas pakalpojumiem, kaut gan līgums slēgts akcijas laikā – jauta lasītāja no Jaunjelgavas.
Atbild “Lattelecom” komunikācijas daļas projektu vadītāja Līga Bite:
— Ja mājšs ir vairāki televizori, katram ir jāpērk dekoders. Konkrēto situāciju pa tālruni nevarēšu komentēt. Visdrīzāk ir radies kāds pārpratums. Mums būtu jāzina klienta līguma numurs, lai redzētu, par ko rēķins ir uzrakstīts. Klients var sazināties ar “Lattelecom” servisa tālruni 177 vai rakstīt pa ē – pqastu: liga.bite@lattelecom.lv.
— Ja vēlos skatīties tikai “Lattelecom” piedāvoto bezmaksas programmu paketi, vai arī tad man jāslēdz līgums ar “Lattelecom”?
— Ja klients vēlas skatīties bezmaksas paketi, kurā pašlaik ir iekļauti pieci kanāli - LTV1, LTV7, LNT, TV5 un TV 3 līgums ar “Lattelecom” nav jāslēdz. Ja klients izvelas kādu no maksas paketēm, tad līgums būs jāslēdz.
— Kāpēc “Lattelecom” dekoderu nevar pieslēgt kopējai daudzdzīvokļu mājas antenai un kur var uzzināt, kādas antenas der virszemes televīzijai?
— Kopējām antenām bieži vien nevar pieslēgties, jo tās vienkārši nedarbojas. Vairāk par antenām kas der virszemes televīzijai, var uzzināt mājaslapā www.lattelecom.lv vai zvanot 177. Turklāt ir paredzēts, ka līdz februāra beigām, marta sākumam apmācīsim arī bibliotekārus, kuri pamatlietas par virszemes televīziju varēs pastāstīt nākamajiem klientiem. Lielākajās reģionu pilsētu bibliotēkās būs atrodami materiāli un paraugi, kā dekoderu pieslēgt. Tuvākā vieta Aizkraukles reģionam ir Ogrē.
23. janvārī “Lattelecom” speciālisti viesosies Jaunjelgavā, kur arī būs iespēja uzzināt visu par “Lattelecom” virszemes televīziju, arīplūkot nepieciešamo aparatūru un saņemt speciālistu konsultācijas.
— Vai ir kādi speciālisti kuri var pieslēgt dekoderu. Laukos ir daudz iedzīvotāju, kas to nemāk izdarīt.
— Katrā reģionā ir speciālists, kas var pieslēgt dekoderu, bet tad ir jāsazinās ar “Lattelecom” reģionālo pārstāvniecību.
— Jau vairākas dienas mēģinu sazvanīt “Lattelecom” servisa tālruni 177, bet man tas neizdodas. Vai ir kāda cita iespēja kaut ko uzzināt par virszemes televīziju?
— Mēs atvainojamies, jo pašlaik tiešām ir sarežģīti piezvanīt servisa tālrunim 177, ceram, ka tuvākajā laikā servisa tālruņa pakalpojumi uzlabosies. Drīzumā darbam tieši 177 pieņemsim vēl sešdesmit darbinieku, kuri spēs atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem. Pašlaik iedzīvotāju zvanu ir tik daudz, ka operatori nespēj uz visiem atbildēt.

Komentāri 2

John

Uz kuru Raidītāju no kokneses ir jātēmē antena. No Rīgas svaks signāls, no cesvaines labāks bet ne ideāls tāpat iefrīzo reizēm. Vai varbūt viesīte? EPG no Rīgas nāk no cesvaines nenāk.....

pirms 9 gadiem, 2010.01.16 22:35

Nopirku “Lattelecom” dekoderu un ant. pārklājums Aizkrauklē (privātmāju rajona) no 30 kanāliem , rāda 13 , kvalitāte super!!!!!! No Rīgas signāls labs

pirms 9 gadiem, 2010.01.19 22:20

Lietotāju raksti