Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzenā tik pensionārus 9

Lāčplēša ielā 4 Aizkrauklē ir SIA “Lauma — A” kase, kurā var samaksāt par īri, apkuri un ūdeni. Kāpēc gan turpat nevarētu samaksāt arī par televīziju, elektrību un telefonsakaru pakalpojumiem? Tagad iznāk tik tāda pensionāru dzenāšana, jo par šiem pakalpojumiem jāmaksā pastā vai bankā.

Komentāri 9

!!!

Neredzu neko sarežģītu, Laumai būtu jānoslēdz līgumi un aiziet.
Bet tā nav tā iestāde, kas pakustinās savu pēcpusi, lai kaut ko darītu. Naudu palielināt par saviem ''pakalpojumiem'' to jā, to nadzīgi!!!! Bet likt paskatīties sētniekam kāpņu telpā , vai deg visas lampiņas grūti, redziet , kungiem jāzvana un jāpiesaka. Un tad kad kādu strēķīti pa tumsu būsi klumpačojis, varbūt arī ieskrūvēs jaunu lampiņu.
Vai tā ir APSAIMNIEKOŠANA, ja viss jāizdara Laumas vietā. Manuprāt apsaimniekošana ir tad, kad šāda veida jautājumi vispār nav jārisina, jo viss ir padarīts.
Tas bija viens no sīkumiem, tas tā tikai salīdzināšanai......

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 12:20

jurka

Ārprāc nabaga pensionāri! Svaigs gaiss un pastaiga nāks tikai pa labu.

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 14:37

Juris Ozols

Es brīnos, ka vēl veikalos nav ielikti bankas kasieri. Paņem maizi par 60 santīmiem, ej pie kases, samaksā 60 santīmus par maizi un 50 santīmus par naudas iekasēšanu. Ja man ir pārdota un piegādāta elektrība, tad man jāsamaksā pārdevējam par elektrību. Ja viņš maksu nevar vai negrib pieņemt, es varu par to samaksāt bankā, pastā, aptiekā, vai poliklīnikā, tur, kur elektrības pārdevējs man norādīs. Pārdevējam, NEVIS MAN, tad ir jānorēķinās ar banku, pastu, aptieku vai poliklīniku, kurš viņa vietā no manis pieņem naudu, ja pats pārdevējs to nevar vai negrib pieņemt.

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 17:25

aka

Cik var gānīties un ņemties: "Dzenā tik pensionārus". Cienītais, Naum Bogdana kungs, ko lai saka pārējie Aizkraukles un Latvijas iedzīvotāji. Ja vēlaties, lai viss ir vienuviet lūdzu internetbanka, un viss būs vienuviet. Internets ir pieejams bibliotēkā, bankās, lūdzu. Nevis visus pelt un rāt, bet pensijas vecuma vīrietim ieteiktu savu brīvo laiku izmantot lietderīgi, nevis cerēt, ka pilnīgi viss būs vienuviet, nu nebūs.

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 22:17

es- akai

aka- esi normāls! Kāds internets pensionāriem? Un Aizkraukli nevajag pielīdzināt Rīgai. Domāsim par savu pilsētu, tās iedzīvotājiem un viņu ērtībām- nemaz jau neesam tik daudzi Aizkrauklē!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.04 10:38

Arī pensionārs

Bet es zinu ka Beināre kārto lietas un tuvākā mēneša laikā varēs maksāt ar'par gāzi unTV.PALDIES!

pirms 11 gadiem, 2008.09.04 18:11

āķīts

Beinare - īpatnēja būtne:))),bet Beinars vēl īpatnējāks:)))

pirms 11 gadiem, 2008.09.06 00:50

Baiba

cienītajiem pensionāriem pastaigas tiešām nenāk par ļaunu! Tikpat labi var prasīt, lai poliklīnikā var gan maizi nopirkt, gan īri samaksāt, gan zeķes nopirkt utt. Visam ir sava vieta! un "kasoties" par tādiem sīkumiem, pensionāri tikai kļūst kašķīgāgi citu acīs.

p.s. Internets nav tas sliktākais risinājums. Neredzu iemeslu, kāpēc pensionārs nevar iemācīties ar to apieties. Laika viņiem daudz. Mans opītis tiek galā veiksmīgi - un kā vēl.!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.26 16:35

ĢIRTS

Glupai Baibai. Runa ir par to, kāpēc kaut kam jāmaksā par to, lai naudu pieņem, ne jau par ērtībām poliklīnikā.

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 17:00

Lietotāju raksti