Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grēku sūdzēšana ar pudeli azotē?

— Tas vairs nav izturams! Kokneses evaņģēliski luteriskās baznīcas zāliens tiek pārvērsts par suņu pastaigu laukumu, — “Staburagam” zvanīja sašutusī draudzes locekle Vizmas kundze.

— Baznīca ir gleznainā vietā. Dažkārt pēc dievkalpojuma sprediķa  baznīcēni labprāt vēl pasēdētu zālienā un parunātos, bet nav jau kur. Viss nosēts  suņu “mīnām”. Ja jau nevarat atrast, kur suņus vest pastaigā, tad vismaz satīriet savu mīluļu cūcības! — uzskata Vizmas kundze.
Baznīcas apkārtne vilina ne tikai suņu īpašniekus, bet arī sīvā cienītājus. Otrpus baznīcai, Daugavas pusē, paveras skaists skats uz Krievkalna salu, kur top Likteņdārzs. Par to, ka  salai ir daudz apjūsmotāju, liecina atstāto tukšo pudeļu skaits. Var jau būt, ka baznīcas tuvums un pudele azotē dod drosmi Dievam sūdzēt grēkus. Taču bez pudeles tas izdarāms arī svētdienas rītos baznīcā.

Lietotāju raksti