Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gribi dzīvot — maksā! 5

— Tā jau ir ņirgāšanās par cilvēkiem! — par pašlaik valdošo kārtību Aizkraukles poliklīnikā domā Veltas kundze (uzvārds zināms) no Kokneses.

— Ģimenes ārste man uzrak-stīja nosūtījumu pie neirologa, — stāsta Veltas kundze. — Kad zvanīju uz poliklīniku, lai  pieteiktos, man jautāja: par trim latiem vai desmit? Biju ļoti izbrīnīta par šādu jautājumu. Tā kā man mājās nav naudaskoka, protams, teicu, ka par trim latiem, un jautāju, kāda gan atšķirība. Man paskaidroja, ka pirmie pieci apmeklētāji ārstam maksā trīs latus, bet pārējie — desmit. Par trim latiem pie ārsta varot tikt tikai pēc divām nedēļām. Ja maksāšu desmitnieku, tad kaut vai rīt. Rindā mani pierakstīja pēc divām nedēļām pulksten 13. Lūdzu, vai nevar kādu stundu vēlāk (neiroloģe tajā dienā pieņem līdz 16), jo es strādāju. Man atbildēja, ka var, tikai tad jāmaksā desmit latu. Savdabīga izspiešanas metode!
Nebrīnīšos, ja drīz  ārsta apmeklējums būs pēc izsoles principa — kurš sola vairāk, tas arī tiek pie ārsta. Lai nu kas, bet veselības aprūpe gan pie mums domāta tikai  turīgajiem cilvēkiem, jo darbojas pēc principa: “Dzīvotājs izdzīvos, mirēju nav ko žēlot!”.

Komentāri 5

...

kurš ātrāk met-tas iet pie ārsta,vai arī,kuŗš vairāk......esam ,esam pa šiem gadiem pieradinājuši to ārstu blici pie naudiņas,un atteikties no naudiņas viņi vairs negrib....

pirms 9 gadiem, 2010.02.24 13:30

He-he

Staburagam jāprasa paskaidrojums pašā poliklīnikā.
Atbildi jau zinu. Rīgā tāda pati sistēma. Valsts noslēdz līgumu ar ārstu, par to cik tad daudz un ko tam ārstam atlīdzinās. Tad ārsts sastāda grafiku - piemēram no 9 līdz 13 pieņem valsts apmaksātos pacientus (ar nosūtījumiem utt.), no 13 līdz 16 pieņem tā kā par pilnu samaksu. Vai piemēram kā dotajā gadijumā - pirmie pieci numuriņi no rīta ir pēc līguma ar slimokasi, pārējie par samaksu, un tad vari izvēlēties laiku.
Pie tā jāsak pierast. Labi, ka vismaz tadā veidā pakalpojumi ir pieejami.

pirms 9 gadiem, 2010.02.26 09:51

Jānis

Jāpiekrīt He-he.
Kāpēc Staburags nepublicē poliklinikas viedokli? Varējāt jau, lai vismaz būtu abu pušu viedokli.

pirms 9 gadiem, 2010.03.03 10:20

Lietotāju raksti