Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji šogad internetā iepērkas par 25% vairāk

Cilvēki arvien vairāk izvēlas iepirkties interneta veikalos, liecina Swedbank statistika – šā gada 5 mēnešos Swedbank klienti internetā iepirkušies par 25% vairāk nekā attiecīgā periodā pērn.

Piedāvājot norēķinu iespējas internetā, tirgotājiem ir iespēja audzēt apgrozījumu. Kopējais pirkumu apgrozījums Latvijas uzņēmumos, kuri izmanto iespēju pieņemt norēķinus internetā ar Swedbank internetbankas vai karšu palīdzību, šā gada 5 mēnešos sasniedza 77, 5 miljonus eiro.

Īpaši aktīvi internetā iepirkās februārī un martā
Īpašs interneta pirkumu pieaugums šogad bija vērojams februārī un martā, kas varētu būt skaidrojams arī ar svētku dienām (piemēram, Valentīna diena). Ja vidējais mēneša interneta pirkumu apgrozījums caur internetbanku piecu mēnešu periodā veidoja 14 miljonus eiro, tad februārī un martā tas pārsniedza 15 miljonus eiro. Transakciju skaits šā gada piecos mēnešos svārstījies no 520 tūkstošiem līdz 580 tūkstošiem transakciju mēnesī. Bet vidējā viena pirkuma vērtība – 26 eiro.

Februāris un marts bija aktīvākie mēneši interneta pirkumiem, arī lietojot Swedbank kartes. Vidējais transakciju skaits, iepērkoties ar kartēm internetā, piecos mēnešos bija 32 tūkstoši, savukārt vidējā summa – 44 eiro.

Tirgotājiem – iespēja audzēt apgrozījumu un mazināt izmaksas
Sekojot klientu pieaugošai vēlmei iegādāties preces un pakalpojumus internetā, šādu iespēju piedāvā arī arvien vairāk tirgotāju. Pirkuma veikšanu var pilnībā automatizēt, kas ļauj ātri apkalpot lielu pircēju skaitu ar pēc iespējas zemākām izmaksām.

Lietotāju raksti