Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ja nevienosimies, tad tiesāsimies

— Aizvadītajā gadā sāku un šogad turpināšu cīnīties par to, lai Eiropas Savienības ieviestās regulas Latvijas lauksaimniecībā patiešām būtu labvēlīgas Latvijas zemniekiem.  Esmu atklājis ļoti daudz nepilnību, kas radušās ierēdņu neizdarības vai arī negribēšanas dēļ. Laika posmā no 2003. gada lauksaimnieki ir samaksājuši lielas naudassummas soda sankcijās, kas, manuprāt, ir nepamatotas, un to es cenšos pierādīt. Esmu iesaistījis arī citus domubiedrus, un mēs pierādīsim, ka šo gadu laikā atbalsta lielums ir krietni mazāks, nekā varējām saņemt.

Janvāra otrajā nedēļā tiksimies ar Zemkopības ministrijas ierēdņiem, spriedīsim par neizdarītajiem un nepareizi izdarītajiem darbiem, ja nevarēsim panākt vienošanos pārrunu ceļā, tiesāsimies. Līdz šim gan zemkopības ministrs mūsos ir ieklausījies.

Kā graudaudzētājs uz šo gadu lūkojos ļoti cerīgi — šajā nozarē cenas aug, un tas iepriecina. Pieaug arī izejvielu cenas, bet tas mani vairs tik ļoti neuztrauc, jo īstajā brīdī esmu “ielēcis” īstajā laivā, sākot saimniekot ar dabai draudzīgām metodēm.  Šajā nozarē vēl ir daudz neskaidrību un nesakārtotu lietu —  mēs īsti neapjaušam, cik tā “laiva” ir liela un kāds ir tās braukšanas virziens.

Veiksmei un labai ražai sev un citiem zemniekiem novēlu labvēlīgus laika apstākļus, kurus mēs nevaram ietekmēt, pārējo gan varam paši!

Lietotāju raksti