Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunumus uzzina pēdējā 2

“Staburaga” redakcijā  vērsās Silvija Goldštrema no Kokneses pagasta “Urgām”:
— Mani neapmierina Kokneses pasta nodaļas darbs. Motorizētā pasta piegāde ir daudz sliktāka nekā tad, kad presi piegādāja pastnieks. Pat pulksten 19 “Staburaga” pastkastītē nav. Un tā notiek regulāri. Kāpēc man laikrakstu pasūtīt, maksāt par piegādi, ja tik vēlu to saņemu?

Atbild  “Latvijas pasta” sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese
Kreicberga:
— Šobrīd visā Latvijā pakāpeniski norit piegādes funkciju atdalīšana no klientu apkalpošanas funkcijām, ko rezultātā attiecīgajā teritorijā piegāde klientiem centralizēti tiek nodrošināta no viena piegādes punkta — šajā gadījumā no Kokneses pasta nodaļas. Mainoties piegādes punktam, no kura tiek veikta piegāde, mainās arī piegādes maršruts.
“Latvijas pastam” ir noteikta vienošanās ar preses izdevējiem, kurā  paredzēti preses piegādes termiņi. “Latvijas Pastam” laikraksti un žurnāli Rīgas teritorijā jāpiegādā izdevumu iznākšanas dienā līdz plkst. 10. Savukārt pārējā Latvijas teritorijā laikraksti un žurnāli jāpiegādā to iznākšanas dienā. Preses izdevumi, kas iznāk retāk kā reizi divās nedēļās, visā Latvijas teritorijā jāpiegādā triju dienu laikā (izņemot svētdienas).
Laiks, kad klients saņem preses izdevumus, atkarīgs arī no tā, vai klienta dzīvesvieta ir pastnieka apkalpes maršruta sākumā vai beigās. Klienti, kuri dzīvo apkalpes maršruta sākumā, agrāk, bet klienti, kuri dzīvo apkalpes maršruta beigās — vēlāk. Piegādes laiks dažkārt var nedaudz ieilgt, jo  pastnieks, kurš pasta sūtījumus piegādā motorizēti, klientiem mājās sniedz arī pasta pakalpojumus, piemēram, pieņem rēķinu rēķinu apmaksai un veic preses izdevumu abonēšanu, kas īpaši aktuāla ir novembrī un decembrī.
“Latvijas Pasts” nākotnē plāno ieviest preses izdevumu agro rīta piegādi, kas būs īpašs pakalpojums par atsevišķu samaksu.

Komentāri 2

ha

Pirmkārt-Goldštrema nedzīvo Urgās,bet gan Mežciemā...
Otrkārt-viņa avīzes vispār nelasa,jo, nevarēja atrast mobilā rēķinu(kuŗš bija ielikts avīzē)
Treškārt-tās ir muļķības,ka pasta nav vēl 7 vakarā...
Ceturtkārt-Goldštrema ir TĀDA skandāliste,ka apskries pus pasauli,lai tikai kādam sataisītu nepatikšanas,kaut gan pašai problāmu pietiek pāri galvai....

pirms 10 gadiem, 2008.12.20 14:50

Lietotāju raksti