Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā kopts parks 1

Izlasot redakcijas sleju  “Atmiņu mācībstunda”, arī man gribas pievienoties autores viedoklim, jo rudens ir  laiks, kad mēs ciešāk esam saistīti ar saviem  aizsaulē aizgājušajiem radiem un draugiem. Īpaši divās dienās — kapusvētkos un svecīšu vakaros. Ar mīlestību  apkopjam atdusas vietas, un ar vēl lielāku mīlestību un atbildību mēs uzklausām mācītāja uzrunu.

Gribu īpaši pateikties par sakārtoto Jaunjelgavas kapsētu. Kopā ar saviem paziņām te   esam regulāri. Arī es viņiem palīdzu, lai gan man tur tuvinieku nav. Nezinu  tos cilvēkus, kuri tik skaisti un kārtīgi uzposa kapsētu un tās apkārtni. Kapi ir ļoti seni, stāsta, ka ap 350 gadu veci, — par to vēsta pieminekļi un uzraksti vācu, poļu, krievu valodā.
Līdz šim katrs apkopa tikai savu tuvinieku kopiņu, bet tagad viss bija izpļauts un sakārtots, un kapi līdzinājās parkam. Arī kapusvētki bija kupli apmeklēti. Paldies par skaisto atmiņu vietu, paldies mācītājam Grietiņa kungam par uzrunu svētbrīdī.

Komentāri 1

Baiba

Ar mācītāja runām tā ir kā ir. Bet kapi saista ar senču saknēm. Un par parku tiešām var piekrist. Tas ir visos kapos.Tāds miers un rāmums...

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 13:48

Lietotāju raksti