Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kam traucē koki?

“Staburags” elektroniski saņēma satraucošu Gunta Jankovska ziņu — pie Aizkraukles novada ģimnāzijas cērt kokus.

“Ģimnāzijas parks pārvērsts par vērienīgu kailcirti. Kam pilsētas centrā traucēja augtspējīgi koki? Dažis pat retas sugas, kastaņas jau ar ļoti lieliem pumpuriem. Nozāģēto koku celmi pārsvarā ir bez bojājumu pazīmēm. Tā ir vardarbība pret dabu, ko novada vadošās amatpersonas rāda skolēniem,” raksta Jankovska kungs.

Aizkraukles novada domes izpilddirektors Einārs Zēbergs skaidro, ka kokus zāģē teritorijā, kur būvēs jauno sporta halli. Turklāt pašlaik zāģē tikai tos kokus, kas ir plānotās halles ēkas vietā. Kad sāks sakārtot pieguļošo teritoriju — stāvlaukumus, būs jānozāģē vēl vairāki koki. Šobrīd halli projektē, bet celtniecība sāksies vasaras pirmajā pusē. Diemžēl lai ģimnāzija un novads iegūtu tādu nozīmīgu sporta celtni, kaut kas ir jāupurē. Turklāt apstādījumi pie ģimnāzijas bija pārāk biezi saauguši. To “Domes Vēstīs” atzina arī skolas dārza kādreizējais ierīkotājs , kādreizējais direktors Leons Geikins.

Lietotāju raksti